2752
2734
عنوان

خواستگاری از دختر خجالتی

| مشاهده متن کامل بحث + 2264 بازدید | 140 پست
میخواست بره سربازی فعلا نرفته بعد میخواست از اینجایی که کار می‌کنه هم در بیاد دنبال کار بود فعلا بخا ...

که من جای شما باشم فعلا کاری نمیکنم  این دوستمون کمی سرشون هوا داره از نظر من . 

خیر این اشتباهه پسرا اگر از خانومی خوششون بیاد و اون خانم هم بیاد جلو راحت تر ارتباط میگیرن از سمت م ...

یه سوال دارم  با توجه به اینکه میگید مستقل  زندگی میکنید و اینا به نظر شما دختر در دوران اشنایی باید دنگ خودشو بده،؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو صرفا باید به کنکورت فکر کنی،اینا همش میگذره میره  تو باید خودت آینده خودتو بسازی اصلا نبای ...

اره تمرکزم که رو کنکور هست اینم یه مدت بیخیال میشم بعد دوباره یادم میوفته الان دو ماهه نرفتم مغازه اونم منو میبینع ها بیرون در میام ولی حرکتی نمیکنه نمی‌دونم من حس میکردم اونم خوشش میاد منم از لحاظ تیپ و ظاهر بد نیستم . ب نظرت الان بعد دوماه برم اونجا خرید کنم فکر بدی می‌کنه 

دعوا داری انگار!!! اگه بری تاپیکشو بخونی کامل متوجه میشی که چی نوشته  پسره به دوستش گفته نمیخ ...

من با تایپیک اون خانم مشکلی ندارم با جمع بستن شما مشکل دارم شما گفتید پسرا یعنی بنده و دوستان بنده هم در اون قرار میگیریم پس لطفا بگید بعضی پسر ها ها چرا جمع میبنید. موفق باشید اگر راجب پیام ایشون صحبتی دارید در زیر پست خودشون مطرح کنید 

2731
فقط  اینا  نیست    پسر باید ویژیگی های  روانشناختی درست هم داشته باشه  ...

این هم باید جز معیار هات باشه

ولی صرفا یه ویژگی رو نباید مد نظر قرار بدی

زندگی کردن و آینده،شرایط خیلی متعددی رو می‌طلبه از جانب هر دو سمت 

حتی فقط دوست داشتن هم کافی نیست براش

اگه از دید یه فرد بیرونی به قضیه خودت نگاه کنی کامل متوجه میشی که باید بیشتر فکر کنی راجبش

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
یه سوال دارم  با توجه به اینکه میگید مستقل  زندگی میکنید و اینا به نظر شما دختر در دوران ا ...

خیر من این نظر ندارم - مرد باید برای خانومش هزینه کنه ولی خانم باید شاغل باشه و نیاز به پول مرد نداشته باشه 

که من جای شما باشم فعلا کاری نمیکنم  این دوستمون کمی سرشون هوا داره از نظر من .

آخه اصلا نمیگه چرا نمی‌خواد میگه من اهل این چیزا نیستم خب منم نیستم منم مشغله های خودمو دارم ی بار انقد عصبانی شدم گفتم میرم براش توضیح میدم فکر نکنه من از این دخترای علاف و بیکارم فقط دلم میخواد بدونم دلیلش چیه ولی الان دوماه هست که نرفتم سمتش دلم میخواد باهاش صحبت کنم ولی روم نمیشه برم مغازه 

خب نیاز نداشته باشه   دیگه چه هزینه ایی کنه مرد

از زن ها نیازمند من خوشم نمیاد زن باید قوی باشه و خودش شغل داشته باشه به هیچ مردی هم نیاز نداشته باشه - با منم که میاد بیرون هزینه ها با منه نمیخوام جیبش خالی باشه شغل داشته باشه منم بهش پول میدم ولی اولویت با کار خودش هست 

اره تمرکزم که رو کنکور هست اینم یه مدت بیخیال میشم بعد دوباره یادم میوفته الان دو ماهه نرفتم مغازه ا ...

نگه دار بعد کنکورت همه چیو 

چون ممکنه ذهنت مشوش بشه

بنظرم بیخیالش شو کلا،دوران پشت کنکوری خیلی بده و از لحاظ روحی به آدم فشار وارد میکنه 

اصلا کِیس خوبی هم نیست که بگم حتی راجبش فکر کنی

وقتی پسره خودشو کشیده عقب،تو هم بکش عقب

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
من با تایپیک اون خانم مشکلی ندارم با جمع بستن شما مشکل دارم شما گفتید پسرا یعنی بنده و دوستان بنده ه ...

چون پسرا اونجورین 

منم توضیح دادم کامل

حرف شما درسته 

ولی پسری که از دختر خوشش نیاد و دختره هی بره سمتش،پسر میکشه عقب 

اینو دیگه همه میدونن لازم نیست به شما و دوستان محترمتون بر بخوره

آخه اصلا نمیگه چرا نمی‌خواد میگه من اهل این چیزا نیستم خب منم نیستم منم مشغله های خودمو دارم ی بار ا ...

منم شرایط اون اقا رو داشتم دخترا رو نگاه نمیردم و خیلی از مورد ها شما بودن برای منم و خانم های محترمی هم بودن اون سن خانم کسی به ازدواج فکر نمیکنه همش فکر میکنن ارتباط با دختر گناه هست زیاد سخت نگیرید فشار جسمی و جن--- دارن ولی دیگه مذهب دستشون بسته برسن 25 به بالا درس میشن البته امیدوارم 

یعنی چی صرف  یک ویژیگی  نباید ببینی؟

یعنی پسری که سربازی نرفته

شغل نداره 

خونه و ماشین نداره 

فقط روانش سالمه یعنی یه ویژگی مثبت داره 

نباید که برای زندگیش این یه ویژگی رو صرفا مد نظر قراره بده