2752
2734
عنوان

چند ساله که من اینجام و هنوز مامان نشدم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 80 پست
الهام جان اگه میرفتم ختم بارداری میشد, واسه این فسقلی کلی رازو نیاز کردم حالا با دستایه خودم از بینش ببرم. وای حتی فکرشم دیونم میکنه الان تحته نظرم دارو مصرف میکنم تا حالا مشکلی جز درد نداشتم خدا بزرگه مطمئنم تنهام نمیزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من اندومتریوز داشتم سایزش هم بزرگ بود باورتون نمیشه ۲۰تا دکترو موسسه رفتم همه گفتن تو باردار نمیشی اول لاپراسکوپی کن بعد ivf حتی نوبته عملم گرفتم همسرم قبول نکرد گفت میریم سه ماه اقدام میکنیم اگه باردار شدی که شکر اگه نه بعدش عمل کن ماه اول و دوم نتیجه نگرفتم اما خدارو شکر ماه سوم رحمت خدا مثه همیشه شامله حالم شد, این همه چونه درازی کردم که بگم تا خدا هست امیدم هست اگه همون موقع حرفه دکترا رو گوش میکردم و نا امید میشدم,الان تو اتاق عمله بیمارستان صارم زیره عمله لاپراسکوپی بودم
نکنه حامله ای؟؟/
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
Miti با این همه نامیدی و فشار عصبی به جایه اینکه خوب شی روز به روز بدتر میشی گلم با این کارا فقط اوضاع خرابتر میشه جوری میشه که دیگران خودشونو لایق ترحم کردن بهت میدونن اینجوری بدتر شکسته میشی پاشو دختر قوی باش تا همه حسرت روحیتو داشته باشن
میتی فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی یه تصمیم بگیربرای خودت یه کلاس برو ورزش یاکارهنری یاهرچیزی که باهاش آروم میشی ولذت میبری حتی شیرینی وکیک ودسر و..... فقط فکرت مشغول بشه خودبه خودهمه چی درست میشه اول ازخودت شروع کن تا به بچه برسی
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&postID=40495937
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
2706