2737
2739
عنوان

سوختن و ساختن یا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 67 پست
اره منم اشتباه کردم ازدواج کردم به اجبار مادرم وقتی هنوز خیلی کم تجربه و کم سن بودم خیلی زود ...

ببین این‌ حرف ها و داستانا الان فایده نداره ..

بچه ها الان هستن .. بچه ها برکت و امید زندگیت هستن .. یه راهی پیدا کن .... یا بساز زندگییت رو یا یه راهی پیدا کن و با بچه ها برو ..‌‌در هر ۲ صورت خدا کمکت میکنه ..

خدا ناظر و شاهد تمام افکار و اعمال ما هست .. خدا هیچ‌کاری رو بی نتیجه نمیزاره .. باور کن 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
عزیزم شما خیلی داری یک طرفه حرف میزنی  اولا خیلی ادما قبل ازدواج خود واقعی رو نشون نمیدن دوما ...

شاید اگه میدونستن ادمی که داره اینارو مینویسه به پهنای صورتش داره اشک میریزه از دردهایی که کشیده اینطور قضاوت نمیکردن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دقیقا همین کارو کردم به قول شما سبک سنگین کردم پیش خودم گفتم ادامه میدم سختی هاشو تحمل میکنم&nbs ...

چند سالتونه؟؟؟ 

واقعاً نمیدونم چی بگم!!! 

اخه با ی آدم روانی، ک نمیشه ساخت؟ 

2731
اشباهت کردی بچه دار شو ؟؟ الان چه فایده داره.. تاوانش رو بچه هات پس میدن ...  زندگیت رو درست ک ...

من دارم درباره خودم صحبت میکنم

شما چقد نگران بچه ایی!

اینقد که به بچه فکر میکنین به خودتون هم فکر میکنین؟برام عجیب شد واقعا

شاید اگه میدونستن ادمی که داره اینارو مینویسه به پهنای صورتش داره اشک میریزه از دردهایی که کشیده این ...

خدا کمک کنه ان شاالله...این دوست عزیز اگه چیزی گفتن قصد ناراحت کردن شمارو نداشتن عزیزم به طور کلی راجب این شرایط گفتن که زندگی سخت تر میشه با حضور بچه و حفظ سلامتیش مهمه ...خدایی که برای یک گل برنامه ریزی میکنه که در نهایت به اون زیبایی میشه پس برای شما ک اشرف مخلوقاتشی قطعا برنامه قشنگی داره پس بهش اعتماد کن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
چند سالتونه؟؟؟  واقعاً نمیدونم چی بگم!!!  اخه با ی آدم روانی، ک نمیشه ساخت؟

۲۸

بعد جالبه این ادم اینقد تو زمینه کاریش موفقه که از دور همه فک میکنن عجب چیزیه!

این موضوع بیشتر منو عذاب میده

چون بیماری های روانی مثل بیماری های جسمی خیلی نمود بیرونی ندارن

فقط اون بد بختی که باهات زندگی میکنه میفهمه اوضاع چقد خرابه

خدا کمک کنه ان شاالله...این دوست عزیز اگه چیزی گفتن قصد ناراحت کردن شمارو نداشتن عزیزم به طور کلی را ...

مرسی که اینقد ارامش بخش صحبت میکنین

قطعا ادم درون گرایی مثل من وقتی اومده اینجا داره از مشکلاتش میگه ینی تحت فشار قرار گرفته

من دلم نمیخاد قضاوت بشم

فقط میخاستم اگر کسی تو شرایط مشابه من بوده از تجربش استفاده کنم

ولی ایشون همش میگه چرا بچه دار شدی؟الان جواب این سوال کمکی بهم نمیکنه واقعا

2740
مرسی که اینقد ارامش بخش صحبت میکنین قطعا ادم درون گرایی مثل من وقتی اومده اینجا داره از مشکلاتش میگ ...

فرشته زندگیت چند سالشه؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
من دارم درباره خودم صحبت میکنم شما چقد نگران بچه ایی! اینقد که به بچه فکر میکنین به خودتون هم فکر ...

برات عجیبه ‌‌....چون تربیت و طرز فکر ها متفاوت هست .. من نمیدونم کدوم درسته و کدوم غلط ..

ولی بعد بچه تو ذهن من دیگه من وجود نداره ‌‌... فقط ما ....

به خودم فکر میکنم ... تحصیلاتم رو دارم .. شغل و درآمد خوب دارم..‌ ورزش میکنم..

ولی ولی به بچه هام هم خیلی خیلی فکر میکنم ‌.. هر کاری لازم باشه براشون میکنم 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

در ضمن من حتی یکبار هم نگفتم و سوال نکردم چرا بچه دار شدی ‌....

بچه دار شدی .. لیاقتش رو داشتی.. روزیت بوده.. لذتش رو ببر ...

من تمام حرفم چیز دیگه ای بود ... موفق باشی 

۲ سال❤️

نمی تونی بری یجایی سرکار بچتو بزاری مهد یا اینکه پیش مادرت؟؟

برات عجیبه ‌‌....چون تربیت و طرز فکر ها متفاوت هست .. من نمیدونم کدوم درسته و کدوم غلط .. ولی بعد ب ...

خب خداروشکر که شما خوشبخت بنظر میاین

اما قطعا نمیتونین راهنمای خوبی برای من باشین

ترجیح میدم کسی منو راهنمایی کنه که مشکلات مشابه منو داشته و تونسته حلش کنه...حتی اگه مشاور رفته بهم معرفی کنه

چن تا پست قبل هم از خانومی که گفت زندگی بدتر از من داشته اما تونسته درستش کنه پرسیدم که چجوری؟پس منم دنبال حل مشکلم هستم...اما نمیدونم چجوری

ولی شما دنبال فلسفه آفرینشی!

2706