2737
2739
عنوان

سوختن و ساختن یا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 67 پست
۲۸ بعد جالبه این ادم اینقد تو زمینه کاریش موفقه که از دور همه فک میکنن عجب چیزیه! این موضوع بیشتر ...

خیلی جوونی ک!!!! 

اره دقیقا میفهمم چی میگی

نمیدونم چی بگم، فقط میتونم بگم امیدوارم هر چی خیر و صلاح هست براتون پيش بیاد

نمی تونی بری یجایی سرکار بچتو بزاری مهد یا اینکه پیش مادرت؟؟

مادرم نگه نمیداره

و باباش چون وسواسه تو وضعیت الان نمیذاره که مهد بذارمش

خدا کنه وضعیت کرونا بهتر بشه حتما میذارمش مهد و برمیگردم سرکار،واقعا تو این وضعیت درامد نداشته باشی خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم نگه نمیداره و باباش چون وسواسه تو وضعیت الان نمیذاره که مهد بذارمش خدا کنه وضعیت کرونا بهتر ...

ان شاالله....

برای شروعو موفقیت همیشه وقت هست 

ان شاالله خدا نور حقش به زندگیو ارامشت بتابه...فقط از خودش بخواه خیلی مهربونه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2731
اگه میتونی خرج خودتو دربیاری و زندگیت واقعا سخته جداشو 

اگه یه روز به این اطمینان برسم قطعا همین کار‌‌و میکنم

اما فعلا شرایطم زیاد خوب نیس

بخاطر بچم نمیتونم سرکار برم،یکم باید صبر کنم تا بتونم برگردم سرکار

❤️❤️❤️❤️❤️خانوما اگه کسی مشاوره و روانشناس خوب میشناسه معرفی میکنه لطفا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ان شاالله.... برای شروعو موفقیت همیشه وقت هست  ان شاالله خدا نور حقش به زندگیو ارامشت بتابه.. ...

مرسی عزیز دل مهربونم

من خدارو فراموش کرده بودم،اما چند وقت پیش اتفاق بدی برام افتاد که نیمدونی چقد قشنگ برام همه چیو راست و ریس کرد

انگار میخاس یادم بیاره بزرگی‌شو

الان خیلی اروم ترم چون احساسش میکنم😌

مرسی عزیز دل مهربونم من خدارو فراموش کرده بودم،اما چند وقت پیش اتفاق بدی برام افتاد که نیمدونی چقد ...

خداروشکر❤

خوشحال شدم از هم صحبتی باهات دوست قشنگم 😘

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2740