2733
2734
عنوان

سوختن و ساختن یا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 67 پست
شما نمی تونی صرفا بخاطر ۱۵ سال ازدواج یا دیدن زندگیای اطراف راجب همه نظر بدی...ندیدی مردی ک هزار یک ...

خب شما چرا باید یا همچنین آدمی که این تربیت خانوادگی رو داره با این افکار پوسیده ازدواج کنی ؟ پس شناخت قبل ازدواج چی ؟؟ 

فرهنگ خانواده اجازه نداد قبل ازدواج بشناسیش؟ 

باشه ازدواج کردی ...بازم نشناختی؟؟ 

بچه چی میگه این وسط ؟؟ 

پس شما هم  به شدت مقصری .. حالا همسرت با افکار پوسیده اش ، شما هم با تصمیم و انتخاب  اشتباهت .. 

حالا که پای بچه وسطه باید باید این زندگی رو درستش کنی ...

من اینجوری فکر میکنم .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شما ی مشکلی ک داری، نمیدونی با خودت چند چندی!! 

ینی نمیدونی،میخای با همچین آدمی زندگی کنی یا نه! 

میگی نمیتونم و بریدم، از اون طرف هم همش میگی شرایط طلاق رو ندارم و نمیشه جدا شم

و شوهرتونم تن ب درمان نمیده

ببین کدوم طرفه ترازوت سنگین تره

ببین، کنار اومدن با این آدم سخت تره، یا شرایط بعد از طلاق 

واسه خودت مشخص کن چی میخای، تا بشه کمکت کرد

چون، ما هرچیزی بهت بگیم، میگی نمیشه

خب شما چرا باید یا همچنین آدمی که این تربیت خانوادگی رو داره با این افکار پوسیده ازدواج کنی ؟ پس شنا ...

عزیزم شما خیلی داری یک طرفه حرف میزنی 

اولا خیلی ادما قبل ازدواج خود واقعی رو نشون نمیدن

دوما من گفتم طرف مقابل من؟؟؟

سوما من مشاور دادگاهم خیلیا هستن که طرف مقابل تو قالب یک فرشته اومدن و بعد ازدواج خود واقعی رو نشون دادن...

با این سبک اگه بخواید برای کسی که اسیب دیده هست حرف بزنی و کلی راجبش نظر بدی وقتی در جریان چیزی نیستی باعث شکستن دلش میشی ...زندگیا خیلی عجیب شده  و همچنین شخصیت خیلی از ادمای نقاب زن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2731
راستش من خیلی میترسم کاش اینقد ترسو نبودم

ببین اگ سرتو بالابگیری میبینی  یه حامی بزرگتر از ادما حواسش بهت هس...مشکل شما اینه سرتو پایین گرفتی 

بعضی وقتا خوبه ادم سر به هوا باشه....بعضی وقتا باید ب خودت بیای ...خود واقعیت

راستش من خیلی میترسم کاش اینقد ترسو نبودم

ترس ازچی عزیزم نگران نباش ی مشاوری حرف خوبی میزد میگف ببینید شرایتتون توخونه پدرتون بهتره یاخونه همسر همونجابمونید وهمه چیزو تغییر بدید باور کن بارفتار خودمون خیلی چیزاعووض میشه احترام واسه خودت ارزش قائل بودن رسیدگی به خودت باچیزای ساده ای که دردسترس داری نشون میده به همسرت که لیاقتت خیلی بیشترازاین حرفاس مطالعه کردن وطریقه صحبتت ...خیلی چیزارومیشه تغیردادمطمعن باش 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

من اگر یروز جای شما باشم و بدونم نمیتونم تو یه زندگی بمونم ترجیح میدم رو پا خودم بیاستم و جدا بشم ، بدون کمک هیچ کس ، میدونم بدون پول نمیشه ولی موقع طلاق یه چیزایی رو بگیر ازش 

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
ببین خودم ۱۵ ساله متاهل هستم‌.. زندگی مادر و خواهر و ... همه کسایی رو که مشکل دارن رو از نزدیک میدو ...

کاش قضاوت نکنی اینقد راحت

هیچ کس بی عیب نیست

منم نیستم

اما اینو میدونم حداقل بیمار نیسم!

اینو از خودم نمیگم از دکتر روانپزشکی میگم که بهش گفت اقای محترم شما از ۱۰۰ مورد مشکل ۹۹ مورد رو داری..

خودم بچه طلاقم .. همیشه  تو خونه جنگ و دعوا بود .. من بچه خیلی تو فشار و عذاب بودم ..‌  ...

همون طور که پدر مادر شما اشتباه کردن و بچه دار شدن

منم اشتباه کردم

آدما اشتباه میکنن

تاوانشم پس میدن

عزیزم شما خیلی داری یک طرفه حرف میزنی  اولا خیلی ادما قبل ازدواج خود واقعی رو نشون نمیدن دوما ...

من متوجه میشم شما چی میگی ..امیدوارم شما هم‌متوجه پیام من بشی .. 

منم طرف مقابل شما رو نگفتم.. مثال بود ..

شناخت قبل ازدواج باید باشه .. به هر دلیلی نشد .. بعد ازدواج طرف هر چی هم باشه بالاخره خودش رو نشون میده.. نباید پای بچه وسط کشیده بشه .. 

من به شدت روی آینده بچه و مسولیت بچه حساسیت دارم .. 

زنی که ، خانمی که با نداشتن شناخت کافی از همسرش بچه دار میشه ، یا میدونه که طرفش مشکل داره ولی بازم به امید واهی بچه دار میشه .‌ .. خودش مشکل روانی داره .. اصلا بیماره خودش .. 

دل شکستن و اه و نفرین هم اصلادر این موارد برام مهم نیست ..چون نظرم اینه ... چون بچه ها و آیندشون خیلی برام مهمه .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
من متوجه میشم شما چی میگی ..امیدوارم شما هم‌متوجه پیام من بشی ..  منم طرف مقابل شما رو نگفتم.. ...

نه چرا آه و نفرین...مگه نفرین الکیه که تو دهن بچرخه عزیزم 

با اوردن بچه تو شرایط بد کاملا مخالفم اونم با این تفکر کنه بچه باعث بهتر شدن ز ندگی میشه...ولی خوب گاهی یسریا ناخواسته باردار میشن و در نهایت با تهدید اینکه اگه سقط کنی فلان میکنم مجبور به بدنیا اوردن شدن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
همون طور که پدر مادر شما اشتباه کردن و بچه دار شدن منم اشتباه کردم آدما اشتباه میکنن تاوانشم پس م ...

اشباهت کردی بچه دار شو ؟؟ الان چه فایده داره.. تاوانش رو بچه هات پس میدن ... 

زندگیت رو درست کن... هر طور شده .. 

خب شما چرا باید یا همچنین آدمی که این تربیت خانوادگی رو داره با این افکار پوسیده ازدواج کنی ؟ پس شنا ...

اره منم اشتباه کردم

ازدواج کردم به اجبار مادرم وقتی هنوز خیلی کم تجربه و کم سن بودم

خیلی زود فهمیدم که اشتباه انتخاب کردم

اما نمیتونستم جدا شم چون همون مادرم میترسید آبرو ‌و شخصیت که برای خودشون جم کردن لکه دار شه

برای همین تصمیم گرفتم فقط ادامه بدم،مثل خاهر و برادر

اما یکسال بود که روزگارمو سیاه کرده بود فقط میگفت بچه شب تا صب میگفت بچه مامانش زنگ میزد میگفت بچه....تنها حرف مشترک ما شده بود بچه بچه بچه

منم بعد کلی مقاومت بالاخره راضی شدم ولی اشتباه کردم میدونم

خب شما ی مشکلی ک داری، نمیدونی با خودت چند چندی!!  ینی نمیدونی،میخای با همچین آدمی زندگی کنی ی ...

من دقیقا همین کارو کردم به قول شما سبک سنگین کردم

پیش خودم گفتم ادامه میدم سختی هاشو تحمل میکنم 

میخاستم ادامه بدم مث خاهر و برادر،مث یه همخونه

اما اون خودش اروم نمیگیره

روز به روز حالش بدتر میشه

به من میپیچه....همش دوس داره دعوا راه بندازه و به یه بهونه ایی بمن اسیب بزنه....

هر چی من یه قدم میرم عقب اون یه قذم میاد جلو تر

2706