2737
2739
من با غذا پیاز میخوردم همیشه چند روز دیگه میرم ازمایش میکروب معده میدم به نظرم اول تو هم اینو انجام ...

ببخشید من باردارم می‌خوام برم آزمایش هیلو بدم ب نظرت کدوم دکتر برم چی بگم ک برام بنویسه ترشح پشت حلقم دارم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی ترسیدم، یبار بهش گفتم یکی گفت زیادیش عوارض داره گفت نه😶

فشارخون رو بالا میبره مثلا افراد مسن نباید زیادبخورن یا اصلا نباید بخورن

شما اگر فشار خون داری حتما با دکترت مشورت کن قبل مصرف

سلام من شوهرم این مشکل داره بعد بارهنگ با عرق نعنا خورد میگه دفعش کمتر شده و معدش میسوزه نحوه دقیق م ...

چقد مصرف کرد؟ ببین هر شب موقع خواب یه قاشق  مربا خوری بارهنگ با ۱چهارم لیوان عرق نعنا میزاری رو گاز پنج مین ریز بجوشه بعد که ولرم شد با یه قاشق مربا خوری عسل میل کنید

2731

سلام ببخشید مزاحم میشم منم زخم معده شدید دالم امروز رفتم شیره شیرین بیان گرفتم .شما خوردین خوب شدین؟

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن
سلام ببخشید مزاحم میشم منم زخم معده شدید دالم امروز رفتم شیره شیرین بیان گرفتم .شما خوردین خوب شدین؟

سلام نه این درمان نکرد،بارهنگو عرق نعنا بهترم کرد ۳ماه مصرف میکردم،کندر هم خوبه غذارپ هضم میکنه

شیرین بیان ریشه ای درمان نمیکنه موقته یکم اوضارو بهتر میکنه غذارپ هم هضم میکنه،بارهنگ یه قاشق مربا خوری با یک سوم لیوان عرق نعنا ۷دییقه ریز قل بخوره بعد بزارین از دما بیوفته ولرم شد با عسل مصرف کنین ان شاالله خوب بشین فقط باید دوساعت از غذا بگذره معده خالی باشه بعد مصرف کنین ۳ماه ادامه بدین پناه بر خدا

2740
اخر شب مصرف کنین

ممنونم گلم

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن
سلام یکسال از این پیامتون میگذره میخوام بدونم رفلاکستون درمان شد اگه اره چطور من سه سال درگیر شدم تا ...

عزیزم رفلاکس فقط با رژیم درمان میشه 

ریشه شیرین بیان هم رفلاکس معده بهتره میکنه

سلام نه این درمان نکرد،بارهنگو عرق نعنا بهترم کرد ۳ماه مصرف میکردم،کندر هم خوبه غذارپ هضم میکنه

سلام  از شربت بارهنگ استفاده کردید.کندر به چه صورت مصرف میکنید به صورت آدامس ؟ 

2706