2737
2739
منون عزيزم ، همون ٣ تا دارو آموكسي سيلين و اينا كه واسه ميكروب معده هست مصرف كردي بهتر شدي؟ ؟ نفس تن ...

من آندوسکوپی ندادم آزمایش مدفوع دادم ک میکروب معده منفی شد سوزش معده داشتم تنگی نفس گاهی دارم هنوز 

زنیانم خیلی خوبه امتحان کرده دارم ولی درمان نکرد دنبال درمانم

سلام یکسال از این پیامتون میگذره میخوام بدونم رفلاکستون درمان شد اگه اره چطور من سه سال درگیر شدم تا اندوسکپی رفتم اما خوب نشدم

برای شادی روح مادرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام یکسال از این پیامتون میگذره میخوام بدونم رفلاکستون درمان شد اگه اره چطور من سه سال درگیر شدم تا ...

سلام نه کامل درمان نشد دارم هنوز کنترل میکنم،  و اینکه یذره نسبت به پارسال بهترم بخاطر بارهنگو عرق نعنا ۴ماه مصرف کردم،  شیرین بیان موثر نبود ولی بارهنگو عرق نعنارو حتما حتما امتحان کنین تاثیرشو میبینین

سلام یکسال از این پیامتون میگذره میخوام بدونم رفلاکستون درمان شد اگه اره چطور من سه سال درگیر شدم تا ...

بعد غذا دو ساعت بشینین،  بعد میخواین دراز بکشین سمت چپ و دوتا بالش که سرتون بیاد بالاتر،  خیلی خوبه بارهنگو عرق نعنا،  من ولش کردم ولی باز شرو میکنم

2731
بعد غذا دو ساعت بشینین،  بعد میخواین دراز بکشین سمت چپ و دوتا بالش که سرتون بیاد بالاتر،  ...

نه عرق نعنا برای رفلاکس خوب نیست من یموت بارهنگ عرق نعنا بمدت سه هفته خوردم بهتر که نشدم بدتر شدم میخوام سیرابی بخورم خریدم میگن برای رفلاکس خوبه اگه تاثیر داشت حتما میام اینجا بهتون میگم

برای شادی روح مادرم صلوات بفرستین
نه عرق نعنا برای رفلاکس خوب نیست من یموت بارهنگ عرق نعنا بمدت سه هفته خوردم بهتر که نشدم بدتر شدم می ...

عرق نعنا خالی خوب نیست من عرق نعنا یک چهارم لیوان و یک قاشق چای حوری  بارهنگ که ۵مین بقوله بعد با عسل میل کنین خیییلی تاثیر داشت برا من خیلی بهترم نسبت به پارسال

نه عرق نعنا برای رفلاکس خوب نیست من یموت بارهنگ عرق نعنا بمدت سه هفته خوردم بهتر که نشدم بدتر شدم می ...

موقع خواب و غروب که معده خالیه باید مصرف کرد

2740
2706