2737
2734
منداسید معده میزنه بالا بعضی غذاها مثل ترش باشه یا تند، سس کچاپ گوجه سیرو پیاز غذای چرب، گلومذسنگین ...

اینا همش برا کم تحرکیه 

نان فانتزی هم اصلا نخور  

پنتوپرازول 40من پنج دوره مصرف کردم  صبح ناشتا میخوردم  

براشما هم شبا بدتر میشه 

منداسید معده میزنه بالا بعضی غذاها مثل ترش باشه یا تند، سس کچاپ گوجه سیرو پیاز غذای چرب، گلومذسنگین ...

من با غذا پیاز میخوردم همیشه چند روز دیگه میرم ازمایش میکروب معده میدم به نظرم اول تو هم اینو انجام بده ببین هلیکو نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عطاری بهم گفته

خب پس خوبه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
چ جالب اره بعد از غذا نمیتونم باید حتما دوساعت بشینم

اره عصرا یکم کار کن  نخاب یک کار مفید بکن دوسه ساعت مشغول باش. بعدش شامتو ارام و سبک بخور تو فضای باز پیاده روی کن محاله معدت ناراحت بشه به شرطی که یک مدت اینکار رو انجام بدی

اینا همش برا کم تحرکیه   نان فانتزی هم اصلا نخور   پنتوپرازول 40من پنج دوره مصرف کر ...

پنتوپرازول خوب بود ولی تا موقعی که استفاده میکنی بعدش همون میشه، اره تحرکم کمه ولی کار خونم انجام میدم

2740
ولی ترسیدم، یبار بهش گفتم یکی گفت زیادیش عوارض داره گفت نه😶

قطعاً هرچیزی زیادش عوارض داره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اره باید چککنم، پیاز اذیتت نکرد؟

اون موقع نه اذیت نمیکرد ولی خب هر چند وقت یه بار تا چند روز اذیتم میکنه دیگه نمیدونم معده درد عصبیه یا مشکلی چیزی داره تا الان قرص معده هم مصرف نکردمه 

من اندازه یه نخود میریزم تو اب جوش یه فنجون، عطاری گفته قبل غذا و بعد غذا بخور ینی زیادیه؟

نه خوبه زیاد نیست 

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
اون موقع نه اذیت نمیکرد ولی خب هر چند وقت یه بار تا چند روز اذیتم میکنه دیگه نمیدونم معده درد عصبیه ...

سلام ، ببخشيد شما مشكل معدت خوب شد ؟ منم معدم مشكل پيدا كرده تنگي نفس گرفتم خيلي اذيتم ميكنه ، ميشه بگي چي كارا كردي؟ ميكروب معده داشتي شما؟

سلام ، ببخشيد شما مشكل معدت خوب شد ؟ منم معدم مشكل پيدا كرده تنگي نفس گرفتم خيلي اذيتم ميكنه ، ميشه ...

سلام عزیزم راستش یه دوره دارو مصرف کردم و رژیم رعایت کردم فعلا ک بهترم 

سلام عزیزم راستش یه دوره دارو مصرف کردم و رژیم رعایت کردم فعلا ک بهترم 

منون عزيزم ، همون ٣ تا دارو آموكسي سيلين و اينا كه واسه ميكروب معده هست مصرف كردي بهتر شدي؟ ؟ نفس تنگي ات هم خوب شد؟

2706