2733
2739
عصبی نشوعزیزم انقدحالاتوقع ندارم ازت پاشی بری تحقیق😂😂😂

نمیرم اصلا ایشششش 😒😒😒😄😄

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
نوه اش 9 سالشع؟؟؟؟. نوه شو پرسیدم 

گفتم دیگه دوتا نوه داره دوسالشونه 

تازه داداش اون آقاهه ۱۶ سالش بود ازدواج کرد الان ۲۰ سالش ببینش میگه جوون ۱۵ ساله هست اما دوتا بچه دوقولوی ۲ ساله داره حالا همه میگفتن زنش چرا دوسال دیر زایید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندنفرتون میگین جواب منفی بدم دستابالا😂لعنتی نشست به دلم هرکیم میادخواستگاری نمیتونم روشون فکرکنم ا ...

✋ نخواستیش پاسش بده به من😂

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
2728
دو تاشونم ۲ یا ۳ ساله بودن یه نوه از دختر داشت یکی از پسر 

یعنی همسایه شما چند سالش بوده بچه دار شده 15 ساله پدر شده بچشم 15 ساله پدر شده 🙄🙄🙄🙄 خب 9 ماه باردار بودن بفرض اینکه همون سال اول باردار بشن 14 سالگی ازدواج کردن یه پسر  یا دختر 14 ساله ازدواج کرده    که تو 35 یه نوه‌ی 3 ساله داره 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔😘🤔🤔😘🤔 با حساب و کتاب درست در نمیاد 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

نه وقتی عشق هست خوبه از عشقت مطمئن نیستی

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2740

به نظرم زیاده

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔