2733
2739
وایی🤦‍♀️😂خدایابه فریادم برس

بیشتر فکر کن 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا 35 ساله نوه داشت 🙄🙄🙄🙄🙄🙄 ما 37 دخترمون اول مهر 9 سالش هست 😂😂😂 هم سن شوهرم امسال عردسی کرد ...

آره 

اینو گفتم هی پز سنتون رو ندین 

دوتا پسر دم بخت داشت 

دو یا سه تا دختر کوچیک 

بنده خدا فوت شد زنش میگفت درختی که سالی یبار میوه نده بار نده باید قط کرد 

حالا سالی یکی میزایید 

2731
زنش فوت شد این دختره هم خودش خواست باهاش ازدواج کنه الان دوتا بچه هم داره میگه خیلی هم خوشبختم دختره ...

خدا داده تو روستاها از این ازدواج ها مال روستا حتما؟؟؟؟؟؟ 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
عجبا😂😂

نه ادرس میدی برم تحقیقات نه عکس برو خواهر من چطوری نظر بدم 

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
2738
آره  اینو گفتم هی پز سنتون رو ندین  دوتا پسر دم بخت داشت  دو یا سه تا دختر کوچی ...

من پز ندادم راهنماییش کردم چونکه راهنمایی میخاست بعذش من بچه نبودم ازدواج کردم 25 سالم بود و شوهرمم بچه نیست اما بالای 7 سال ازدواج مناسبی نیست زن مجبوره از احساساتش بزنه 

آخرین بچش ۹ سالشه 

نوه اش 9 سالشع؟؟؟؟. نوه شو پرسیدم 

من پز ندادم راهنماییش کردم چونکه راهنمایی میخاست بعذش من بچه نبودم ازدواج کردم 25 سالم بود و شوهرمم ...

اینو قبول دارم واقعا که زن از احساساتش میزنه 

میدونم چی میگی 

حالا گفتی پسره همسن منه تازه میخواد ازدواج کنه 

من دخترم بزرگ شده گفتم از تو کوچیکتر اونجوری شدن