2733
2739
عنوان

نظرتون راجب کوردها .

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 65 پست

یه بار نظر واقعی خیلی محترمانه تازه توی لفافه گفتم یه هفته تعلیق شدم😂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم از لحاظ چهره واقعاً زیبان خصوصیات اخلاقی مهربونه و خوبن اما موقع عصبانیت هم ب شدت عصبی 

و من چون تورکم از لحاظ رسم و رسوم خیلی تفاوت هست برای ازدواج دوتا قوم حس میکنم یکم سخته وگرنه من بدی ازشون ندیدم

2740
چرا؟

میخوای یه هفته دیگ تعلیق شم😂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
عزیزم تاپیک میزنی باید انتظار هر گونه نظری و داشته باشی  الان من دیدم اطرافیان از کرد ها خیلی ...

نظرت مهمه ولی خب همه مث هم نیستن😘

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

نظری ندارم چون چندتا کورد مارو اذیت کردن دلیل نمیشه به بقیه کوردها تعمیم بدم  

دختری به رنگ سبز💚 از جنس برف❄️ با روان آبی🩵میخندید وَ در نگاهش غَمی میرقصید.تا میایم بفهمیم چ مرگمون شده‌‌‌  یه مرگ دیگمون میشه:) دنبال زخمی تازه می گشت،تا دردش را از یاد ببرد:)درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!  چقدر زیبایند آنان که از ریشه خوبند🍃پس از تحمل آن همه درد کسی که به مقصد میرسد دیگر همانی نیست که به راه افتاده بود در این دنیای بی رنگ تو سبز باش💚🌱گاهی امید، تنها دارایی یک انسان است.. درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است  ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :) من اعتراض دارم به رنگ سرخ که سوزاننده است، به آبی که سرده، به زرد که رنگ جداییه، به هر رنگی که رنگ روح زندگی توش نیست، رنگ روح زندگی سبزه...فقط سبز!
بنظرم از لحاظ چهره واقعاً زیبان خصوصیات اخلاقی مهربونه و خوبن اما موقع عصبانیت هم ب شدت عصبی  ...

ما عروسمون زنجانیه تاحالا مشکلی براش نبوده نمیدونم دقیق😂. ولی درسته.

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️
کرمانشاه .

من با توجه به چیزی که دیدم بین شما و سایر کرد ها یکم فرق هست حس میکنم از نظر فرهنگی کرمانشاهیا یکم بالاترن درکل از کرد ها بدی ندیدم ولی به عنوان یه ترک خیلی دیدم تو ارومیه تفرقه اندازی میشه 

کاربری دست دونفره
2706