2737
2734

زیاد که هست آدم با دو سال بزرگتر از خودش و چه بسا همسن کلی اختلاف نظر داره پولی باز بستگی داره به خودتون! که چجوری بسازید .این چرت و پرتی رو ک میگن عشق مهمه غلطه .من و همسرم با عشق ازدواج کردیم ولی چیزی که ما رو کنار هم نگه داشته اینه که می‌دونیم چجوری باهم رفتار کنیم و. چجوری اختلاف هامون کنار بیایم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همسایه شما چند سالش بوده بچه دار شده 15 ساله پدر شده بچشم 15 ساله پدر شده 🙄🙄🙄🙄 خب 9 ماه بار ...

من نمیدونم ولی پدره چند سالگی ازدواج کرده شاید ۱۳ سالگی 

ولی پسرش ۱۵ سالگی ازدواج کرد دختراشم ۱۴ یکی هم ۱۳ 

کسی نیس راهنماییم کنه

خیلی خیلی خیلی من با شوهرم هست سال اختلاف دارم همین جوری کوچولو صدام می‌کنه دنیامون باهم فرق داره

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2728
😂😂😂😂میخوای هوووبشیم

اینم فکر بدی نیس

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
مهندسه عمرانه منم تودفترش مشغولم خونه وماشین داره اشنامونم هست

نه اینطوری بهتره پخته تره

شوهر من ۴سال و نیم بزرگتره اما اصلا درکم نمیکنه باهم خوشی و تفریح نکردیم اصلا جوونی نکردیم

زندگی همین لحظه هاییه که به سختی دارن میگذرن
2740
مهندسه عمرانه منم تودفترش مشغولم خونه وماشین داره اشنامونم هست

به لحاظ روانشناسی بستگی داره هر کدوم در چه دهه سنی هستید ؟ مثلا اگه شما دهه 30 باشید و ایشون 40 یا شما 40 باشید و ایشون 50 شاید کمتر مشکل پیش بیاد . از سن 35 سالگی میانسالی شروع می شه و تا 50 سالگی ادامه داره . به نظرم حتما با یه مشاور مشورت کن چون اینجا با نظرات خانمها نمی تونی برای مهم ترین انتخاب زندگی ات تصمیم بگیری 

با خدا باش و پادشاهی کن
کسی نیس راهنماییم کنه

من و دوست پسر سابقم ۱۳ سال اختلاف سنی داشتیم‌. ۴ سال باهم بودیم همو خیلی دوسداشتیم و عاشق هم بودیم اما اختلافم زیاد داشتیم. مثلا من به یه جیزایی ذوق میکردمو خوش بودم که واسه اون خیلی مسخره بود. اخرم سر همین اختلافات جدت شدیم .اختلاف سنی خیلی مهمه شاید اولش مهم‌نباشه ولی بعد که یکم‌بگذره مهم‌میشه عزیزم.‌مواظب باش درست تصمیم‌بگیری

من یه کلیپ مشاوره دیدم اولا که اصلا توصیه نمیشه شما با ادمی ازدواج کنی که تجربه هاتون توی کودکی کلی با هم متفاوته الان ببینین چقدر نسلا نحوه زندگی و تربیت و بزرگ شدنشون باهم فرق داره پس بهترین تفاوت سنی از هم سن بودن تا ۵ سال بزرگتره چون معمولا با یه شیوه بزرگ شدن و تحربیات مشترک زیادی دارن اما اگه شما کلا با اون اقا اوکی بودی باید ببینی سن عقلی شما بهم میخوره یانه میتونین باهمدیگه سازش داشته باشین و کنار بیاین یا یه نفر همش بزرگونه رفتار میکنه و خسته اس از شیطنت اون یکی  چون عشقم تا یه جایی هیجان انگیزه از یه جایی به بعد اروم میشه وانتخاب ادم باید جوری باشه که اتیش تندش خوابید نگه عجب اشتباهی کردم چرا مشکلاتشو نادیده گرفتم و نکته اخر اینکه عشق به همسر خیلی فرق داره تا عشق پدر و مادر و خانواده که از اول توی وجود ادمه باید برای حفظش تلاش کرد و سعی کنیم اون محبته شکل بگیره چون خیلی از متاهلا قبلش کلی تلاش میکنن به هم که رسیدن میگن خرمون از پل گذشت که فکر اشتباهیه برای هر دو نفر

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.