2737
2739
عنوان

میخوام بااین اقا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 130 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۱اونم ۲۹سالشه

خب میدونی الان تو سنی هستی که احساساتت به عقلت می چربه و بخاطر احساساتت عقل و منطقت رو و دلایل عاقلانه رو زیاد نمیخوای قبول کنی یعنی قبول می کنیا ولی حسرت احساسات رو میخوری که حیف شد دوسم داشت ، ولی عاقلانه ترین کار ممکن رو کردی اصلا حسرت نخور چون تو حقت بهترین هاست دیگه بهش فکر نکن و از زندگیت بندازش بیرون

2731
2740
میشینه برام گریه زاری راه میندازه و تهدید ب خودکشی ک اگ نباشی خودمو خلاص میکنم🤦🏻‍♀️

این عاقل نیس

دور شو ازش 

نه به پررویی نظر دادن به اون خانما نه به زاری و تهدید ب خودکشی... بالغ نیس با 29 سال سن... تو این دوس پسر درنمیومد چ برسه مرد و شوهر

این آدما یجور مریض جنسی هستن که تنوع طلب هستن و دلشون به یه نفر راضی نمیشه،مطمئن باش حماقت محض هست ازدواج با اینطور مردی..😶فردا که باهاش ازدواج کردی فقط واسه یه مدت براش تازگی داری،نتیجش هم این میشه که تا یکی خوشکل و خوش هیکل تر ازتو ببینه میره بهت خیانت میکنه یا اینکه انقدر این فیلم و این زن هارو دیده که رابطه با تو بهش حال نمیده و به خودارضایی روی میاره که انگار داره با اونا رابطه داره برقرار میکنا تو تخیلاتش با این زن های فیلم ها که این کثافت ترین کار هست

اومده بود خاستگاری اندام خاهرامو بامن مقایسه میکرد مثلن میگفت رونای تو چاق تره یا خاهرات یا خیلی چیز ...

خب این یعنی چشم دریده و چشم ناپاکه و هیزه و در صمن تو خیابون هم اگر پیشش باشی زن های مردم رو دید میزنه  و تو رو دایم مقایسه می کنه باهاشون برو خدارو شکر کن اینا رو الان فهمیدی و بهم زدی. این ادم اگر میرفتی باهاش زیر یه سقف اعتماد به نفستو نابود می کرد. و یه نکته دیگه اینکه یعنی تو واقعا حاضر بودی با ادمی که انقدر اخلاق و کردار زشتی داره ازدواج کنی. برو قدر خودتو بدون خدا دوستت داشته که این چیزا رو زود فهمیدی

راستی تو اون تاپیکع قضیه دوستت،زندگیشون نرماله؟

باورت میشه رمز اینستای شوهرش رو داره...شوهرش دوستمو فرستاده دکتر بعد خودش رفته خونه..اینم رفته داخل اینستا شوهرش دیده شوهرش داره با یه پسری چت میکنه و ازش قیمت میگیره ...بنده خدا دیووونه شد گفت میرم خونه که آبروشو ببرم... بعد گفت من 5دقیقه دیگه خونم..بهش گفتم اگه کلید داری یواشکی در رو باز کن ببین چه خبره... دیگه گوشیش یه دفعه خاموش شد.سه روزه گوشیش خاموشه خیلی نگرانشم.. گفتم برم در خونشون ببینم کجاست 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706