2737
2734
عنوان

میخوام بااین اقا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه همینو میگن من دوسش داشتم ولی

دوست داشتنی که به خودت ضربه میزنه ..تو داری به خودت مدیون میشی عزیزجان

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
خوش ب حالتون انقدر فهمیده اید من میشینم میگم حیفردوسم داشت باهاش ب هم زدم گناه داره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اخه دختر به چه قیمتی اخه این کارارو میکنی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
خوش ب حالتون انقدر فهمیده اید من میشینم میگم حیفردوسم داشت باهاش ب هم زدم گناه داره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم احساسات رو بزار کنار ازدواج چیزیه که اگر احساست جلوی عقلت رو گرفت و تصمیم اشتباه گرفتی کلی عقب میفتی و حسرت میخوری که کاش تصمیم درست و عاقلانه می گرفتم.... اتفاقا کار عاقلانه ای کردی ردش کردی. احساس باید کنار عقلانیت باشه وگرنه صربه میخوری

2740
اومده بود خاستگاری اندام خاهرامو بامن مقایسه میکرد مثلن میگفت رونای تو چاق تره یا خاهرات یا خیلی چیز ...

خودت هم مریضی که عاشق ی مرد مریض بودی

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
اخه میگفت قول میدم همونی بشم ک تو میخای

هیچکس نمیتونه دیگری و تغییر بده هرکس میخاد تغییر کنه اول باید بخاطر خودش باشه نه کس دیگه ای 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
قطعا مردی اسی انقدرم بیکاری اومدی هرچی تو این سایتا خوندی اینجا خالی کنی

ن عزیزم چون میدونم اکثر کاربرای این سایت متاهل و با تجربه هستن و منم کلا ۲۱سالمه و بی تجربه این تاپیکو گذاشتم لطفا قضاوت نکن

2706