2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست
کجاش صبوره..کارش خیلی لج درار بود..خداییش شوهر من ازین کارا کنه قیمه قیمه اش میکنم

استارتر انگار کم سنه

مردی ک از سر کار میاد اول باید استراحت کنه و ی چیزی بخوره تا خون ب مغزش برسه حتی در حد سوالای ساده چ خبرا چکار کردی و ...اینا نباید ذهنشو درگیر کرد. بعد ک بنده خدا تجدیدقوا کنه خودش پیشقدم میشه واسه کارای خونه و خانواده. والا خوب این همه خرید کرده بعدم قهر تحمل کرده...البته خب تا ی جایی تحمل داشته....

****به همه کسانی ک تاحالا فایل کلید مرد دکتر حبشی رو گوش نکردن توصیه میکنم دانلود کنید و ببینید چقدر ساده بیشتر مشکلات حل میشه،من ک باورم نمیشد تمام عمرم اشتباه فکر میکردم ولی الان خیلی بهتر شدم و حداقل میدونم اگه با سیاست پیش برم هم زندگی ارامه هم خودم...💗

بیچاره شوهرت  من احساس میکنم دلت از جای دیگه پربود سر این بیچاره خالی کردی  

ولی کارت خیلی خیلی خیلی زشت بود اگر نمیتونی واقعا خودت رو کنترل کنی برو دکتر اعصاب   خدایی شوهرت خیلی خوبه من اعصابم ازت خورد شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره،هرشب جای منم میبرد امشب نبرد،خودم بردم گفت برو تو بخواب حوصلتو ندارم گفتم برو بابا گمشو خودت برو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

اولین دعوایی کلی خندیدم خداوکیلی الکی گیردادین ها

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
2731
اره،هرشب جای منم میبرد امشب نبرد،خودم بردم گفت برو تو بخواب حوصلتو ندارم گفتم برو بابا گمشو خودت برو ...

چقدر بی جنبه و بی ادبی عزیزم،فکر کردی اونم نمی‌تونست کتکت بزنه هی به رخش کشیدی کتک خور

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
کشیدم پاره شد دیگه من که نمیخواستم پاره کنم،تازه خودش ندید اولش رفت اب بخوره باز من رفتم بهش پریدم ب ...

متاسفانه چه با افتخار هم تعریف میکنی،اینکارا در شأن هیچ انسانی نیست چه زن چه مرد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

ببین تو مقصری. در کل اگر به مرداها نگاه کنی خیلی خواسته زیادی ندارن. من شاغلم. گاهی وقتا که به همسرم میگم من زود اومدم تو ام زود بیا و.. اونم میگه بیا باهام بریم گجه خیار  بخریم. با اینکه خونم طبقه چهارمه اونم بدون اسانسور میرم. چون دوست داره کنارش باشم. گاهی وقتا یجای دورو برای نون انتخاب میکنه چون نظرش اینه نوناش خوبه. اون نون خوبو که فقط برای خودش نگرفته برای منم گرفته پس یعنی به فکرمه. گاهی وقتا نباید از لحظه های کوچیک دو نفره فرار کرد. قطعا اگه میگفت بیا بریم مرکز خرید میرفتی.

ظهر قیمه داشتیم خخخخ

این حرفارو بزار کنارو آشتی کن منم بودم خسته کوفته میومدم خونه بعد زنم به خاطر یه موتور سوار شدن اینجوری میکرد تازه کتکمم میزد واااای واای🤦‍♀️

اسی... بچت چقدر ترسیده طفلک

2738

استارتر رفتارهای خیلی بد و زشتی داشتی

و خیلی هم با افتخار و قلدری تعریف کردی !!!

اکثر دوستان گفتن مقصری بعضی با طنز بعضی هم جدی...

من فقط میتونم اینو بگم این رفتارها اگر تکرار بشه دیگه اینجوری نمی‌مونه و ممکنه شوهرت برخوردهای جدی تری بکنه 

زندگیت رو خراب نکن و عاقل باش ...

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
بچه روبدین دوتا ادم بزرگ بالغ و عاقل  بزرگ کنن که اینطور تن و بدنش نلرزه برای هیچی

میخوای بدم ب شما؟واقعا بعضیاتونو درک نمیکنم از اینکه اینقدر درمورد بچم دارین قضاوت میکنین من گفتم ک اولین بار بود اینطور دعوایی کردیم ی وقتایی ادم جوش میاره تا تو شرایط نباشین ننیتونین قضاوت کنین

بعد ب دخترم گفته بود بگو مامان بیاد شاممو درست کنه رفتم براش گوشت چرخ کرده تفت دادم اوردم داشت میخور ...

اخی چون باراولش بوداسپاسم شده بچم😬

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
2706