2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست

اسی جون حتما رو اعصابت کار کن.نود درصد قضیه تقصیر کاری

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اسی منم جا تو بودم و میخواست حداقل نیم ساعت تو راه خرید باشه و منو نبرده ناراحت میشم. باهاش قهر ...

حالا همیشه کارا برعکسه باز اون برای من قیافه میگیره تاچندروز اخرم من باید برم منت کشی

2728

شیرموز چیشد حالا؟ زدین تو رگ؟ 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
چرا باباخورد،دیگه مرغارو ول کردم شسرموز درست کردم براش اون تو خونه خورد خودمم اومدم تو حیاط خوردم

اسی قدر شوهرتو بدون بهت گفته بیا باهم خرید کنیم اذیتش نکن خودت روزی پشیمون میشی مقر اصلی شمایی اون وقتی غذاهارو ریخته از دستت عصبانی بوده بهترین چیز هارو برات خریده بعد تو قهر کردی قنبرک گرفتی معلومه عصبانی میش

خیلی خیلی خیلی کارت زشت بود.افتضاح بود.کی شلوار شوهرشو تو پاش پاره میکنه.معلومه تومقصری.معلومه تو با ...

کشیدم پاره شد دیگه من که نمیخواستم پاره کنم،تازه خودش ندید اولش رفت اب بخوره باز من رفتم بهش پریدم بعدگفتم شلوارشو نگاه بااون شلوار پاره ت بیا برو‌گمشو بیرون اونم برگشت نگاه کرد گفت وحشی هستی دیگه 

سرهیچی دعوا کردید همون موقع ک گفت بیابریم میرفتی فوقش وقتی بیرون بودی میگفتی بیا یکم بیشتر یه چرخی بزنیم بیرون حوصلم سررفته اونم قطعا میبردبعدم میومدید یه شیرموزتوپ درست میکردید توحیاط میخوردید😁

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
نمیدونم چرا خندم گرف از دعواتون

خخخ واقعا مرسی،ولی من خیلی دادزدم تاحدی ک صدام گرفت همینطور مشت میزدم ب بازوش لباسم تنش نبود حسابی قرمز شد انگشتشم ناخن کشیدم یکم خونی شد،شوهرم تو همون حین میگفت برو بچه برو گریه هاتو بکن بعد بیا بقیه دعوا منم میگفتم توارزش گریه نداری

2706