2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست

لطفا وقتی صلاحیت بچه اوردن رو ندارین بچه دار نشید!!!بخاطر چیزای مسخره دعوا میکنید فقط تن و بدن بچه رو میلرزونید واقعا متاسف شدم برای اینطور پدر و مادرایی که الکی دنبال بهونه برای دعوا هستن ‌بچه اوردنتون دیگه برا چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون خیلی باحالی خدایی

خدا خیرت بده کلی خندیدم

منم یه جورایی مثل خودتم 

تو این بیست سال دوبار دعوا کردیم مقصرشم خود خودمم ولی اینقد ادا دراوردم و به روش اوردم بنده خدا هیچی نمیگه 

اسی تو دقیق جاریه منی شوهرش مستراح هم بره بهش میگه چرا منو نبردی...خیلی به شوهرت بی احترامی میکنی هزار دفعه بهش گفتی برو گمشو بالاخره یه حرمتی باید باشه .بعد یه لحظه با خودت فکر کن موتور سواری ارزش گریه و ترس بچه ات رو داشت؟ 

2728
میدونم الانم منو مقضر میدونه و باز تاچند روزی خودشو میگیره ازاخرم من باید برم منت کشی،فرداهم قراربود ...

عزیزم خب واقعا مقصری

یکم کتاب مطالعه کن یا فایلهای صوتی گوش بده و سیاست همسرداری یاد بگیر

توی دعوای امشبت باید بگم که نه تنها تو مقصری بلکه شوهرت هم خیلی صبوری کرده و تحملت کرده

کلید مرد دکتر حبشی رو حتما گوش بده میتونه خیلی خیلی کمکت کنه اگر عمل کنی

2740
دلم برای بوه سوخت. نذار قاطی دعواتون شه، خوابیده بوه الان؟ اسی میدونم ناراحتی فقط یه سوال. اسم دخترت ...

خدا خفت نکنه چقدر خندیم🤣🤣🤣

میخواسته تایپ کنه بچه اشتباه تایپ کرده بوه 

اسی ناراحت نشو اما به عنوان یه مادرو الگو تجدید نظر تو اخلاق . شخصیتت کن،،، بچه ها اون چیری میشن که میبینن،،اون چیزی میشن ک شما هستین،،، از اول. تا اخر یه حرف منطقی نزدی،،و اصلا هم حق ب. تونبود،،،درست مثل یه دختر بچه رفتار کردی

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
ببخشید اسی منو شوهرم دعواهامون ازاینم بدترع حتی کار ب قهر خونه مادرم میکشه ولی دعوای شماواقعا خنده د ...

آقا یه سوال منو شوهرمم خیلی با هم بد دعوا میکنیم بعدشم حسابی آشتی میکنیم و خوب خوب میشیم اصلا لیبی و مجنون. 

اما بعدش میگم چطور هیچوقت صدای همسایه ها نمیاد اما سر و صدای ما موقع دعوا بالاعه از شما هم همینطوره؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706