2752
2739
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست
استارتر خیلی بی سیاستی ، ببین مردا مثل ما جزیی نگر نیستن یکبار گفتی نمیام حالا رفته هم رفته . دنبال ...

دقیقا.منم خیلی قاطی داشتم ولی در حضور بچه اصلا بحث نمیکنم و همینکه خرید می‌کنه کافیه واسم

ولی اسی من حقو ب تو میدم بااینکه معلومه قلدری 😛 ولی حق باتوعه 

وقتی میره تا اونجا چیزی بگیره خب ب تو هم میگفت😒😒😒

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کشیدم پاره شد دیگه من که نمیخواستم پاره کنم،تازه خودش ندید اولش رفت اب بخوره باز من رفتم بهش پریدم ب ...

شوهر من جای شوهرت بود الان من خونی شده بودم 

برو خدا روشکر کن چنین شوهری داری با صبر و حوصله 

من شوهرم خیلی کم طاقته

با کارات عصبیش کردی ک غذاهارو ریخته 

موندم چطور تحملت میکنه با این رفتار بچگانه،

زدی کبودش کردی بنده خدا رو انگشتشو چنگ زدی ک خونی شده من بودم دندوناتو خورد میکردم😕

الان حرمتی بینتون مونده؟؟با این حرکات وحشیانه!!

مقصر صفر تا صدم خودتی چون خودت سر یه موتور سواری مسخره دعوا رو شروع کردی 

واقعا چطور روتون میشه رو موتور بشینید خیلی از دور نماش ضایعه اس  که یه زن رو موتور بشینه

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
بعدش شوهرم رفت رختخوابشو پهن کرد توحیاط برای خودش میوه برد خورد وقتی ظرفشو اورد تو میخندید میفت اگه ...

چقد صبوره . وای تو چه وحشی هستی اگه شوهر من بود حدای نکرده له میکرد منو با این کارا. طاقت زور نداره ولی شوهر تو خیلی با سیاسته

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...
نه باباشناسایی میشم،ولی خدایی شانسم گرفت ک منچنزد اگه میزد میمردم فقط ،بهش میگفتم جرات داری بزن یه ک ...

وای حالم بد از این رابطه.  شما هیچ ارزشی واسه بچه و زندگی قائل نیستین.  اه

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...

واقعا برام عجیبه که دنبال مقصری

فقط اونایی که گفتن بهش رو نده بزار بیاد منت کشی😳🤕🙄

زدی لباس بدبختو تو تنش جر دادی کلی فحش دادی سر یه چیز واقعااا الکی

تازه تاپیکم میزنی دنبال مقصری!!!؟؟؟

برو عزیزم  دیگه ازین بچه بازیا در نیار شوهرت خیییلی مرد بود دمش گرم که هیچی بهت نگفت حتی بعدش شوخی هم باهات کرد

وای خدایا ببخشید ولی چقدر وحشی هستی شما حرصش ولجشو درآوردی دوغاروریخته بعدش ول کنم نیستی نکن اینکارا ...

از هرحرفش یبار میگه بیا برو گمشو

والا ما اینقد ناز میکشیم و احترام میذاریم طلبکارن، قدر نمیدونن

👀