2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 492068 بازدید | 3236 پست

سلام دوستاي گلم

ببخشيد ك من اينقدر دير ب دير اينجا سر ميزنم

لطفا عضو كانالمون بشيد تو ت ل گ ر ام اونجا سوالاتتونو بفرماييد

من و همسرم در خدمتتونيم

https://t.me/rohanicabinet09124895327 

اگر تو جوين شدن مشكلي پيش اومد يه پيغام ب شماره بنده بديد تا لينك كانال خدمتتون ارسال بشه

٠٩١٢٠٤٩٨٧٧٢

گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رژین جان سلام عزیزم من شماره کارگاه همسرتون رو میخوام اگر لطف کنید وبفرمایید وخیلی عجله دارم دوست من

٠٩١٢٤٨٩٥٣٢٧عذر ميخوام بابت تاخير م

دوستاي عزيزم

از امشب سعي ميكنم هر شب اينجا سر بزنم و هر سوالي در مورد كابينت يا كمد ديواري داشتيد با كمال ميل در خدمتتون هستم

2731

دوستان عزيزم

حالا ك من ميام سر ميزنم كسي نمياد اينجا😂

قول نميدم فردا نيومدم شما سوال پرسيديد جوابي داشته باشم براتونا😂

بدور از شوخي من دوباره با ني ني سايت اشتي كردم هر سوالي در مورد كابينت داشتيد با دل و جان براي راهنمايي در خدمتم

2740

نازي بانو جان خيلي بستگي به طرح كابينت فعليت داره اگر از نظر طراحي همه چيش اوكيه و مشكلي نداري ميتونيد با تعويض درب تنوع بوجود بياريد 

سلام،  نظرتون در مورد کابینت تا سقف چیه؟  چه اشپزخونه هايي رو میشه تا سقف کابینت کرد.؟ 

ما یه خونه خریدیم نوساز،  میخوام کابینت کنم،  نمیدونم میشه تا سقف کابینت کرد و اینکه هزینش خیلی بیشتر میشه؟ 

سلام 

یه لطفی بمن بکنید

ما یه اپارتمان تو قم خریدیم ولی برای اینه ک هفته ای یه شب بریم گاهی

نمیخوام دور تا دور اشپزخونه را کابینت کنم.حداقل متراژ.مثلا یک ال. میخوام کابینت سینک و گاز رو میزی داشته باشم.چطور الان کابینت کنم ک بعدا بتونم توسعه بدم؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706