2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491947 بازدید | 3236 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@روژین7   سلام روژین عزیزم

برای کابینت غیر ام دی اف و چوب و فلز از جنسایی میشه استفاده کرد ک 4.5سال برامون کارکنه ما میخوایم خونه پدرشوهرمو تعمیرکنیم و تازه عروس دومادیم نمیتونیم زیاد هزینه کنیم 

اشپزخونشون7.8متره میخوایم با2تا2/5تموم بشه

الان 6متر کابینت قیمت کردیم ک 1/5میشه ولی رنگاشونو دوس ندارم کابینتای امادس بدنشون فلزه و درشون طرح ام دی افه نمیدونم جنس واقعیشون چیه

جنس بترون چجوریه؟4سال کارمیکنه از اون بزنیم؟چقد میشه قیمتش حدودا

ممنون میشم کمکم کنی ما هیچ اطلاعاتی نداریم

2728
2738
بچه ها با های گلاس خیلی سنک اکریلیک شیک در میاد واقعا محشر میشه فضای اشپزخونه و از نظره عمر هم که دی ...

یعنی چی؟

خوب متوجه نشدم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بچه ها با های گلاس خیلی سنک اکریلیک شیک در میاد واقعا محشر میشه فضای اشپزخونه و از نظره عمر هم که دی ...

یعنی چی؟

خوب متوجه نشدم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بزرگترین گالری عکس کابینت (کاملا رایگان) - سایت چارچوبه

بیش از یکصد هزار تصویر با کیفیت از دکوراسیون آشپزخانه در انواع سبک ها و از سراسر جهان را خواهید دید.

تمامی نمونه ها جدید و مربوط به سال ۲۰۱۹ می باشند و حاوی ایده ها ی ناب برای تمامی افراد علاقه مند به این حوزه می باشند.

برای دیدن بزرگترین گالری عکس کابینت چارچوبه اینجا را کلیک کنید.

پيج كابينت ما رو تو اينستا دنبال كنيد

كافيه هشتك#كابينت روحاني رو تو قسمت سرچ بزنيد و پيج مارو فالو كنيد

هر گونه مشاوره تلفني يا بصورت دايركت در خدمتيم

گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
2706