2733
2734

چی خوشحالتون میکنه؟؟؟هم از طرف خودتون بگین هم از طرف آقا...

خیلی واسم مهمه نظر بدین لطفا 

راهمون هم دوره دوستان هدیه و اینا نمیتونم تهیه کنم.

آهنگ و متن عاشقونه هم فرسادم. 

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔

من که با یه بستنی یادم میره....  

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

وقتی دوست بودیم من قهر میکردم میگف بریم خرید 

غافل از این ک ی برگر بیشتر حالمو خوب میکرد🤤🤤🤤

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی معذرت خواهی و اعتراف ب اشتباه😀

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740

جوک ...

هیچ چیز نمیتونه به اندازه جوک و یه تصویر فان حال منو خوب کنه...نه آدم ها نه خرید نه خوراکی...

بعضی وقتا جوری به جوک ها میخندم که اشکم درمیاد...ذهنم فقط برای فرار این کارو بلده😅

اگه بخوام یکی رو سرحال بیارم جوک میفرستم ولی متاسفانه همه مثل من نیستن و حالشون بدتر میشه😐😐😂😂😂

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
به نظرم بستگی داره دلیل ناراحت شدن چی باشه

واسه اولین بار از قصد جواب تلفن و پیامشو ندادم چون ناراحت بودم البته سوتفاهم بود و مقصر منم 😔چیکار کنم آجی؟

درخواست دوستی و لایک نکنید⛔
2706