2752
2739
عنوان

کسایی که توی دوره عقدن بیان😖

863 بازدید | 51 پست

اواخر عقد براتون چجوری میگذره😫

من که خیلی دارم اذیت میشم خیلی بی حوصله شدم حس افسردگی دارم حالم خوب نیس🥺

تقریبا شهریور عروسیمه و نمیتونم تحمل کنم دیگه😭

از شرایط خانوادگی بدتر دارم اذیت میشم 

برام دعا کنین 🥺

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چیو نمیتونی تحمل کنی دقیقا؟ تو که این همه سال با خانوادت موندی این چندماه هم روش

اخلاقای پدر مادرم

بی پولی برای جور کردن جهیزیه 

افسردگی گرفتم دیگه 🥺

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚

منم همینم روحیم ضعیف شده نه خانواده هارو میتونم تحمل کنم نه شوهرم رو

استرس دارم نکنه شوهرم مرد خوبی برای زندگی نباشه میگم نکنه بعدا دچار اختلاف بشم 

نمیدونم از پس زندگی متاهلی بر میام یانه؟

برای منم خیلی سخت بود همسرم وابسته بود

ما هم همینجوریم دقیقا این آخرای عقد خیلی دیر میگذره💔من هیچ غمخوار و همدمی بجز همسرم ندارم💔دلم میخواست مامانم یکم دلداری بهم میداد اما حواسش همه جا هست الا من 💔

2740
منم همینم روحیم ضعیف شده نه خانواده هارو میتونم تحمل کنم نه شوهرم رو  استرس دارم نکنه شوهرم مر ...

دوران عقد فقط اوایلش خیلی خوش میگذره یا برای کسایی ک دائم تو خوشگذرونین💔🥺

من روحیم خیلی داغونه و بقول خودت تحمل خانواده هارو ندارم دیگه اصلا 

ما هم همینجوریم دقیقا این آخرای عقد خیلی دیر میگذره💔من هیچ غمخوار و همدمی بجز همسرم ندارم💔دلم میخو ...

اول و آخر آدم همسرش براش میمونه 

فقط خواهرم اشتباه منو تکرار نکن این روزا میگذره با خستگی نرو زیر ی سقف

اول و آخر آدم همسرش براش میمونه  فقط خواهرم اشتباه منو تکرار نکن این روزا میگذره با خستگی ن ...

دقیقا من همسرم خداروشکر خیلی خوبه ما بعد از کلی باهم بودن بهم رسیدیم و تقریبا دوساله عقدیم

از طرف خانواده ها خیلی فشار رومه هرچیم بخوام خودمو آروم کنم نمیتونم افسرده شدم😓💔

میتونم درکت کنم چون شاید در آینده این چیزا رو تجربه کنم

خدانکنه🍀

اگه ازدواج نکردی هروقت خواستی ازدواج کنی با همسرت و خانواده ها طی کن ک زیاد عقد نمیمونی نهاااایتش ۱ سال اگه کمتر بشه ک چه بهتر