2733
2734
عنوان

بابا داشتن چه شکلیه😅

199 بازدید | 15 پست

میشه گفت ۱٠ ساله باهاش قهرم شایدم بیشتر

۱٠ ساله چهرشو ندیدم حتی وقتایی که از پیشم رد میشه

نپرسید چیکار کرده چون باید این کارو میکردم

و تو دلم بخشیدمش و الان حس راحتی دارم بعد از بخشش

ولی هیچ وقت قرار نیست صحبت کنم باهاش

گاهی دلم براش میسوزه که انقدر بد بود که خودشم از درون نابود بود

بابای خوب داشتن چجوریه

ینی باهاتون حرف میزنن و دردو دل میکنین

بابای من فرشته است

ولی۲دقیقه پیش هم باشیم جنگ خاورمیانه است😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بابای من هست ولی باهم حرف نمیزنیم خیلی 

سلام خداحافظ در همین حده 

طور خاصی ام نیست فقط پشتم بهش گرمه میدونم ک جایی مشکلی باشه میشه روش حساب کرد همین

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

اون خیلی قربون صدقم میره هرموقع هرچیییزی بخام از زیرسنگم شده برام میخره از مامانم بیشتر دوسش دارم

ولی باهاش دردو دل نمیکنم اخه زیاد ادم احساساتی نیستم خشکم تو اینجور مسایل با خانوادم

ولی جونممم براش درمیره🙂

😂😂😂😂🤣خانواده واقعی و خوب ینی همین 

باباهااعصاب مصاب ندارن

خدایی بابام مهربون وخیلی خوبه

ولی بامن آبش توی یه جوب نمیره

عاشقشم به قرآن😘😘😘😘😘😘😘😘

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خب دیگه ادما یه روز هستن یه روز نه  ولی کسی که رفتارش وحشیانه بوده و هست  دلتنگی نداره&nb ...

تو بگو ضحاک مار دوش باشه پدرته یه روزی با جون دل زحمت کشیده خسته شده کوفته شده به هر حال پدره

تو بگو ضحاک مار دوش باشه پدرته یه روزی با جون دل زحمت کشیده خسته شده کوفته شده به هر حال پدره

‌لطفا وقتی از بطن زندگی کسی خبر ندارین نسخه نپیچین

یعنی چی چون پدرته باید کلی بیماری روانی نصیب خودتو و خواهر برادرت کنه 

2706