2752
2734
عنوان

کسایی که توی دوره عقدن بیان😖

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 51 پست
لطفا دعا کن منو عشقمم بهم برسیم 🥲

حتما عزیزم انشالله 🌸🍀

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدانکنه🍀 اگه ازدواج نکردی هروقت خواستی ازدواج کنی با همسرت و خانواده ها طی کن ک زیاد عقد نمیمونی ن ...

منم جوش همین دوران عقد و میزنم در آینده

چون از شرایط خودم خبر دارم

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
منم خیلی دارم اذیت میشم اذیت شدم آدم تو عقد بلاتکلیفه

بشدت بلاتکلیفی💔

دقیقا الان تو این بحرانم 

میشه لطف کنید با دلای پاکتون برای جور شدن جهیزیه ام دعا کنین؟🥺💚میگن دعای نی نی سایتیا گیراست🥀💚
آخرای عقد همینطوریه گلم  فقط سعی کن خودت رو آروم کنی تا به جسم و روحت کلی بیماری ندی

نمیتونم عزیزم باور کن 

من شرایطم خیلی سخته😭امید ب زندگی و آینده ندارم 

منم جوش همین دوران عقد و میزنم در آینده چون از شرایط خودم خبر دارم

💔

درکت میکنم چند وقته عقدی ؟؟

نزدیک ۲ سال 

شهریور قراره عروسی کنیم اگه خدا بخواد🥺

من 4 ماه عقد بودم اصلا وقت نکردم خسته یا دلزده بشم. عقد کوتاه خیلی بهتره 

خیلی خوب بوده 👌

مشکلت چیه؟ با همسرت یا ....

نه خداروشکر همسرم خیلی خوبه 

مشکلم خانوادم پدر بداخلاقم مادری ک دلسوزم نیس همدمم نیس

خانواده شوهرم کاریم ندارن ولی کنارشون باشم اذیتم تازه یه جاری هامم توی عقده ک از طرف اونم حال روحیم ریخته بهم 

دلم میخواد برم توی خونه خودم درو ببندم خودم باشم و همسرم دور از هر دغدغه ای دیگه آزاد باشم💔

بر من چهار ساله  آنقدرم جنگ روانی داشتم حد نداره  ایشالله میری خونه خودت هرجور دوست داشت ...

عزیزممم🥺💔برای شما دیگه خیلی طولانی شده حال بدت دوبرابر منه🥺

انشاالله زود کاراتون اوکی بشه برید خونه ی خودتون

تازه اوایلشم

نمیخوام انرژی منفی بهت بدم ولی نزار خیلی طولانی بشه اواخرش خیلی اذیت میشی اگه مشکل مالی و خانوادگی داشته باشی 

2706