2733
2739
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2648 بازدید | 263 پست
شما خوب میشین  و بسیار عزیزین برا من 🫂💋🥲

جآن دلید 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
عزیزم دکترا فقط وسیله ان خب معلومه معجزه خدا کمک میکنه گاهی خدا به وسیله آدما کمک میکنه.برو پیش یه د ...

منظورم این بود که میخوام تو حرم ائمه یا یک مکان مذهبی بینا بشم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خط اخرت هزارتا لایک داشت حکایت همون ادمیه که تو این تاپیک گفتم از شدت سوزش و ناراحتیش به ادمایی که م ...

قربونت عزیزم 

دقیقا همینطوره اون آدم ها چون بدبخت و بیمار روانی هستن دنبال خالی کردن عقده هاشون تو سر بقیه افراد هستن 

من خودم عاشق سگ هستم بنظرم با وفا تر از انسان هاست 🥰 

منظورم این بود الکی پارس میکنن وگرنه  اونا از سگ هم کمترند 🫢😍

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
عزیزی من وقتی تاپیک زدم انتظار این برخورد ها رو داشتم  و الحمدلله قوی تر از گذشته هستم که کام ...

فداتون بشم عزیزم 

افرین دقیقا همینه، ادما با این حرفا فقط ذات اصلیشونو نشون میدن

انشالله روز به روز بهتر و موفق تر ببینمت ❤❤❤لیاقتتون بهتریناست

No signature
2731
جمله آخرتون خیلی به دلم نشست برامون از دیدن نعمتها بنویس. واقعا خیلی دلم میخواد ببینم.

برات واقعا میخوام

امروز 

یک شنبه اول ماه ذی القعده که نماز شیرینی هم داره

برات لذت دیدن رنگین کمان رو میخوام

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
جآن دلید 

🫂🫂💋 هر وقت کاربرتون میبینم حرفاتون منشتون منو یادم خالم میندازه 😘💋🥲🫂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
اتفاقا ندیدی چه تیرهای غضب آلودی میزنن خدا دل همه مون رو شاد نگه داره

عزیزم بیماریت تحت کنترل شده؟

خیلی برای رفعش دعا میکنم عزیز قشنگم

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2740
قربونت عزیزم  دقیقا همینطوره اون آدم ها چون بدبخت و بیمار روانی هستن دنبال خالی کردن عقده هاشو ...

واقعا همینطوره عزیزم♥️👌

خدا مشکلاتشونو حل کنه نور امید تو زندگیشون بتابونه که تقاصشو از بقیه نگیرن 🤲🤲

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
برات واقعا میخوام امروز  یک شنبه اول ماه ذی القعده که نماز شیرینی هم داره برات لذت دیدن رنگی ...

خوب شد یادآوری کردین برم نماز روز یکشنبه رو بخونم. اصلا حواسم نبود!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

هیچی گفتم سیگار میکشم اما به خاطر شغلم سرزنشم کردن بهم گفتن خیابونی .. به خاطر سیگار 🫂😂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

برام زیاد پیش اومده 

هی هر دفعه می‌خوام جواب ندم می بینم طرف بی منطق و... هست نمیتونم تحمل کنم 

یا طرف میاد الکی تورو تخریب می‌کنه یا نظرت رو ی جور جلوه میده انگار فقط خودش همه چیزو میدونه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
عزیزم بیماریت تحت کنترل شده؟ خیلی برای رفعش دعا میکنم عزیز قشنگم

مرسی مهربان

فعلا بخش بزرگی از بافت لنف و تیروئید برداشته شده

حالا باید دارو درمانی کنم تا ببینیم ایا نیازه بقیه اش هم برداشته بشه یا نه

خیلی برام دعا کنین. عجیب دلم برای حرم اهل بیت تنگ شده. دلم برای جمکران هم خیلی تنگ شده!

به روی چشم حتما اگر لایق باشم نائب الزیاره تونم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟