2733
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 263 پست
سلام بله بارها و بارها بنده دیروز در مورد بیماری جدیدم تاپیک زدم چند نفر اومدن میگن دیدی خدا جواب ...

سلام عزیزم 

خانم هایی مثل شما واقعا تحسین برانگیز هستن که حرف ها و نیش و کنایه های دیگران روشون اثر جدی  نمیزاره و همچنان پر قدرت به راهشون ادامه میدن 

من خودم‌ جاهایی نظر مخالف داشتم باهات  که خیلی طبیعیه  اما خیلی چیز ها یاد گرفتم ازت 

برات آرزوی موفقیت میکنم ❤

#ملی_گرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بله بارها و بارها بنده دیروز در مورد بیماری جدیدم تاپیک زدم چند نفر اومدن میگن دیدی خدا جواب ...

سلام 

از خوندن خبر ناخوشیتون اول دلم گرفت 

بعد یادم اومد که شما اوپرایی

اوپرا یه روحیه نگفتنی داره و یه همراه قَدر 

از پس این هم برمیاد 

من شما رو همیشه دوست داشتم😅 ... دیدتون به جهان اطرافتون ... اطلاعاتی که دارین ... روحیه ی شاد و انر ...

لطف دارید و ممنونم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سلام  از خوندن خبر ناخوشیتون اول دلم گرفت  بعد یادم اومد که شما اوپرایی اوپرا یه روحیه ...

سلام عزیزم

خودمم اول ترسیدم

بعد دیدم اینهمه نعمت بی منت بهم رسیده اینم روش

مرسی عزیزم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
دقیقا یکیشون از همه بدتره فکر کنم کلا انداختنش بیرون

اره 

واسه اولین بار توعمرم همینجا اونم به ناحق

یه کاربر سه تابچه داشت یه کاربر دیگه اومد بهش توهین کرد بخاطر داشتن سه تافرزند گفت ازتعداد بچه هات عقل وشعورت مشخصه واخرش پای پدرومادر طرف رو وسط کشید وبعدمعلوم شد خودشم دوتابچه داره سه تابچه اینو عیب وبد میدونه منم به طرفداری ازاون کاربر فقط گفتم چرا بهش توهین میکنی چرا پای پدرومادرش رو وسط میکشی اومد اه و ناله که من دلم شکست الهی که حسرت به دل بچه بمیری و....تهشم بهم گفت اجاق کور😔

اونجا خیلی دلم شکست بازم گفتم بیخیال

یه تاپیک دارم درمورد بارداری خواهرشوهرم

به همه بارداریش روگفته بود جز منو وجاریم اون ایام که باردار میشه باباش مریض بیمارستان بود که بعدم فوت شد هفت ماهگیش اومدن گفتن هرچند ازاینور اونور شنیده بودیم بعدم گفتن به جاریت نگفتیم که جایی خبرنبره به توهم نگفتیم که ناراحت نشی .....داستانش طولانیه

باسرک کشیدن تواین تاپیکم گفت معلومه چقدر ذاتت خرابه و بدذاتی که خواهرشوهرت بارداریشو نگفته بدون اینکه ازقضیه خبر داشته باشه

اینجور ادما ازنظر من خیلی حقیرن ببخشید طولانی شد

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

بیماری واسه همه هست  ولی متاسفانه یه عده عادت کردن به زخم زبون زدن عادت کردن بجای خوب کردن حال دیگران چیزایی بگن که طرف مقابل رو بهم بریزه اینا حسابشون با کرام الکاتبین هستش 

براتون ارزوی سلامتی میکنم وامیدوارم به زودی بیماریتون رو شکست بدین و سلامتیتون رو بدست بیارین😘

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
بیماری واسه همه هست  ولی متاسفانه یه عده عادت کردن به زخم زبون زدن عادت کردن بجای خوب کردن حال ...

سلام

ازت ممنونم

بله بیماری هست

و گاهی حتی نعمته