2733
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 263 پست
واقعا متاسفم براشون، طرف باید خیلی بیشعور باشه که همچین حرفی بزنه  ولشون کن بعضی هاحتی لیاقت ا ...

عزیزی

من وقتی تاپیک زدم انتظار این برخورد ها رو داشتم 

و الحمدلله قوی تر از گذشته هستم که کامنت میتونست بهم اسیب بزنه

کسب لذت از ناخوشی بقیه روش بسیار ناپایداری هست 

ولی بجاش در ازای سه چهارتا پیام اینجوری من نعمت امید دادن و امید گرفتن رو دادم

واقعا می ارزه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
زهراجان میدونستی اگه عصبهای چشمت آسیب ندیده باشن احتمال بیناشدنت هست🙂 دکتر رفتی تا حالا؟

نمیدونم یا اعصابه یا شبکیه.
ولی من فقط معجزه خدا و امام زمان رو میخوام.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله زیاد  یکی دونفر  متعصب هستن هزارتا  اکانت های فیک دارند هر دفه با یه اکانت حمله ...

خط اخرت هزارتا لایک داشت حکایت همون ادمیه که تو این تاپیک گفتم از شدت سوزش و ناراحتیش به ادمایی که موفقن و تونستن برن دنبال شغل مورد علاقشون واق واق میکنه ولی بازم دلم نمیاد بگم سگ به این ادما 

سگ خیلی خیلی حیوان شریفی هست وفاداره مهربونه 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
چرا با معجزه خدا و اهل بیت فقط برمیگرده. از بچگی اینطوری بودم و همیشه کامل نابینا بودم.

من در جوار حضرت معصومه دعاگوتون هستم

انشالله شاهد معجزه باشین و نور چشماتون برگرده

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
عزیزم انشاالله این روزا هم میگذره و شما به سلامتی ازش عبور کنی من شمارو نمی‌شناختم ولی مثل اینکه خیل ...

عزیزی

خلاصه که دلت غبار نگیره 

اون کاربر خیلی ها رو گازگازی کرده بیا بشین کنار خودمون بختدیم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سلام بله بارها و بارها بنده دیروز در مورد بیماری جدیدم تاپیک زدم چند نفر اومدن میگن دیدی خدا جواب ...

سلام عزیزم خوبید؟ نگرانت شدم چیشده ؟ 🥲🥲🥲🥲 

چه بی رحم بنظرم بیشعور ترین آدم های رو زمین کسایی هستن که بیمار بودن یا نقطه ضعف کسی رو به چشمش میارن 

😄آخر نفهمیدم دلیل دشمنی بعضیا  با شما و من چیه 🤭🤭

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
نمیدونم یا اعصابه یا شبکیه. ولی من فقط معجزه خدا و امام زمان رو میخوام.

خوشگل خانم 

علم هم معجزه خداست

الهی ببینم برامون از دیدن نعمت ها مینویسی

من در جوار حضرت معصومه دعاگوتون هستم انشالله شاهد معجزه باشین و نور چشماتون برگرده

خیلی برام دعا کنین. عجیب دلم برای حرم اهل بیت تنگ شده. دلم برای جمکران هم خیلی تنگ شده!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

آره ....من چند سال پیش  یه تاپیکی زدم که با فروشنده دعوامون شده ....با اینکه کامل حق با من و شوهرم بود ولی دو سه تا کاربر که اون زمان با هم تیم شده بودن اومدن کلی توهین کردن و گفتن تو برو شوهرت رو جمع کن ..شوهرت فلانه و بهمانه...از تاپیک های قبلیم درآورده بودن که با  شوهرم دعوا کردیم و  شوهرم رفتار بد داشته....

هرگز حلالشون نمیکنم...بر فرض شوهرم بدترین مرد دنیا باشه وقتی تو تاپیک هام خوندن که نمیتونم جدا بشم چرا هی میکوبن تو سرم که شوهرم بده؟من که خودم بهتر از همه میدونم دیگه چرا با کوبیدن تو سرم بیشتر من رو از زندگی دل سرد میکردن؟

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤

اینکه بعضیا مریضی یا نقص ادمو مسخره میکنن یا توهین میکنن و نمیفهمم یعنی ذاتشون خیلی خراب اصلا بویی از انسانیت نبردن مریضی که توهین کردن و مسخره کردن نداره از خدا ترس ندارن که سرشون بیاد عجیب برام انقدر بی صفتی

اما نهان پر میزند دلم برای تو 🥹
سلام عزیزم خوبید؟ نگرانت شدم چیشده ؟ 🥲🥲🥲🥲  چه بی رحم بنظرم بیشعور ترین آدم های رو زمین کسا ...

سلام رزا

چقدر من و شما خاطره با این کاربرا داریم 

😄😄😄

هیچی سرطان تیروئید گرفتم 

درمان کردم 

الانم دارم درمان رو ادامه میدم 

واقعا اینو گفتن ؟ انتظار می‌رفت  منم یه مدته یه کسالت دارم که باهاش کنار اومدم یه بار خواستم ...

کسالت و بیماری برای همه هست قربونت برم 

نمونه اش خود من که خودت میدونی بیماریم رو 

راستش تو اطرافیان خودم هر کس میدونه واسم ناراحت شده

اما تو این سایت میدونم که اگر بر فرض محال مطرح کنم یه مشتی حسود و گدا و سرپرست هاشون (شکیب😁) میان میگن خوبت شد😂

منتها این طرز تفکر و صد البته اصالت و خانواده و تربیت و شخصیت ما هست که تصمیم میگیره اون رو چجوری ببینیم

یکی که سواد و شعور و شخصیت داره کسالت دیگران ناراحتش میکنه و براش آرزوی بهبودی میکنه

یکی هم که هیچی نداره..... 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چی بگم  برای من که یک عدد تپه فتح نشده بود که بحمدلله فتح شد

شما خوب میشین 

و بسیار عزیزین برا من 🫂💋🥲

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
خوشگل خانم  علم هم معجزه خداست الهی ببینم برامون از دیدن نعمت ها مینویسی

جمله آخرتون خیلی به دلم نشست برامون از دیدن نعمتها بنویس. واقعا خیلی دلم میخواد ببینم.

نمیدونم یا اعصابه یا شبکیه. ولی من فقط معجزه خدا و امام زمان رو میخوام.

عزیزم دکترا فقط وسیله ان خب معلومه معجزه خدا کمک میکنه گاهی خدا به وسیله آدما کمک میکنه.برو پیش یه دکتر فوق تخصص ان شا الله بینا میشی.

2706