2737
2739
عنوان

شوهرمم کتکم زد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم یه بار لباس زیر هامو شسته بودم رو طناب بودن خواهر شوهرم با شوهرش اومدن بد که رفتن شوهرم گفت دفعه بد اینا اینجا باشن من میدونم با تو منم چون میخاستم دعوا درست نشه گفتم باشه گذاشته بودم افتاب بخورن

وا من چندین بار اینکارو کردم. البته فقط اندازه یه چشم باز کردم. خونه مادرشوهر بودیم منتظر بودم شوهرم ...

باید چیکار کنم ؟هنوز همینجوره..منم مامانم بهش گف اگه خیلی شکاکی دوربین بزار

منم یه بار لباس زیر هامو شسته بودم رو طناب بودن خواهر شوهرم با شوهرش اومدن بد که رفتن شوهرم گفت دفعه ...

وای من بوذم یه کتک یا یه سیلی رو شاخش بود میخوردم

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2740

اولا حق نداشت بزنه حتی حق نداشت بگه چرا اومدی بیرون 

این چیزا رو میشنوم حالم از هرچی حجاب بد میشه ... 

دوما نباید جایی میرفتی ...میموندی خونه ات و محلش نمیدادی یا اونو پرت میکردی بیرون 

سوما حالا که رفتی کاری نکن بدتر بشه 

یه چیزی هم بگم سرتون سوت بکشه 

شوهر یکی از دوستام قبلا خیلی گیرحجاب بود حتی به دوستم میگفت باید چادر بزاری یا آستین بندازی دستت

بعدها این آقا کاملا نظرش عوص شد ..الان دوستم جلوی خیلیا اصلا روسری نمیزاره ..ولی لباسهاش گشاد و ...میپوشه 

چندوقت قبل من رفتم خونشون موقع خداحافظی ما شوهرش رسید ..دوستم دم در بود بدون روسری و بلوز شلوار پوشیده بود ..یه پسره داشت از کوچه رد میشد ..اصلا دوستم اونو ندیده بود 

یهو شوهرش عین این دیوونه ها دوستمو هل داد داخل درو بست احساس کردم چند تا ضربه بهش زد 

منم هاج و واج تو ماشین بودم 

گفتم دخالت نکنم بهتره خودمو زدم به اون راه که اصلا متوجه نشدم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7

بنظرم جداشو

مردی که به زنش شک داشته اشه به دردجرز دیوارمیخوره

واصلاهم حق نداشته شماروکتک بزنه

بریدپزشکی قانونی و شکایت کنید

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706