2737
2739
عنوان

شوهرمم کتکم زد...

1275 بازدید | 64 پست

دیروز داخل حیاطمون بودم ی لحظه در کوچمون و باز کردم وسریع بستم.همون لحظه که داشتم میبستم یهو شوهرم اومد..بعد شکاک شد خیلی کتکم زد منم بلند شدم با پسرم اومدم خونه بابام بنظر شما چیکار کنم؟

ببخشید عزیزم

اما به نظرم مشکل داره شوهرتون

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😳😳عجب روانیه پس 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

اینقدر بهت شک داره ؟

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2740

من سنم کمه امابراساس افرادی که اطرافم دیدم میگم انسان شکاک هرچقدرهم که شماباهاش کنابیایددرست نمیشه 

حتمابه پزشک مراجعه کنید

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)