2737
2734
نع ک خیلی رماناشون قشنگه😄😁ب شخصع از گناهکار متنفرم چی بود عاخع..چقدم اون موقع ک خوندمش فک میکردم آ ...

عزیزم لینک کانال تلگرامو میفرستی بی زحمت🤩

اللهم صل علی محمد وال محمد
نع ک خیلی رماناشون قشنگه😄😁ب شخصع از گناهکار متنفرم چی بود عاخع..چقدم اون موقع ک خوندمش فک میکردم آ ...

منم همینطور دیدم همه تعریفشو میکردن دان کردم خوندمش زیاد جالب نبود ..بنظرم بهترین رمانایی ک خوندم بانوی قصه بود با دروغ شیرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لینک کانال تلگرامو میفرستی بی زحمت🤩

بله چشم

@roman4u اسم رمان رو سرچ بزنی واست میاره تو کانال 

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
منم همینطور دیدم همه تعریفشو میکردن دان کردم خوندمش زیاد جالب نبود ..بنظرم بهترین رمانایی ک خوندم با ...

من خیلی رمان و کتاب میخونم ی جوری شدم خط اولو ک بخونم میفهمم بیخوده یا نه..از رمانای آبکی خوشم‌نمیاد

هیچوقت دیر نیست و بازنشسته هم خیلی قشنگن اگه دوسشون داشتی اینایی ک معرفی کردم نظرتو بهم بگی خوشحال میشم تا بازم معرفی کنم😄🌹

2742
من خیلی رمان و کتاب میخونم ی جوری شدم خط اولو ک بخونم میفهمم بیخوده یا نه..از رمانای آبکی خوشم‌نمیاد ...

ممنون عزیزم منم زیاد رمان میخونم رمان آبکیا رو زود تشخیص میدم ..رمانای خانم الناز پاکپور محشرن همون نویسنده رمان بانوی قصه..دو رمان دیگشو هم خوندم یکی زیتون و اون یکی به سبزی دستای تو ..الانم دارم رمان انار رو میخونم مال همین نویسندس

ممنون عزیزم منم زیاد رمان میخونم رمان آبکیا رو زود تشخیص میدم ..رمانای خانم الناز پاکپور محشرن همون ...

خوندم همه رو عزیزم مرسی ک گفتی❤

2740