2737
2739

فقط بخاطر تو اومدم توکاربریم😄

بانوی قصه

آسمان دیشب آسمان امشب

شاهکار از نیلوفر لاری

پانتی بنتی

ماه طوفان

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بخاطر تو اومدم توکاربریم😄 بانوی قصه آسمان دیشب آسمان امشب شاهکار از نیلوفر لاری پانتی ...

بانوی قصه رو خوندم محشره پانتی بنتی هم همینطور

اللهم صل علی محمد وال محمد
2728
بچه ها رمانایی که میگین. گوگل سرچ کنم دانلود میشن دیگه

اره گوگل هستن..پیدا هم نکردی لینک تلگرام میدم تو‌کانال گذاشتن..یا اگه ایمیل و تل داری خودم برات بفرستمشون

آن نیمه دیگر هم قشنگع

هی یکی یکی یادم میان😄

2738
اره گوگل هستن..پیدا هم نکردی لینک تلگرام میدم تو‌کانال گذاشتن..یا اگه ایمیل و تل داری خودم برات بفرس ...

عزیزم منم دوست دارم دانلود کنم

اما گاهی احساس گناه میکنم بابت غیرقانونی دانلود کردن و اینکه حق الناس باشه و دین نویسنده گردنم بمونه

آخه بعضی نویسنده ها راضی نیستن

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
عزیزم منم دوست دارم دانلود کنم اما گاهی احساس گناه میکنم بابت غیرقانونی دانلود کردن و اینکه حق ا ...

چی بگم والا..من خیلی از این زاویه بهش نگا نمیکنم معمولا نویسنده ها برای معروفیت چند تا رمان میدن بیرون بقیه رو حق چاپ میگیرن ک حتی تو نت هم سرچ بزنیم اصلا قابل دانلود نیستن یا لینکو حذف کردن مث رمان های مهسا زهیری ک بعضیاش چاپ شده..اکثر اینا ک میذارن برای دانلود بخاطر صحنه های کم وبیشی ک دارن یا ممیزی اصلا قابل چاپ نیستن و برای همین فقط میذارن برای دانلود❤

عزیزم منم دوست دارم دانلود کنم اما گاهی احساس گناه میکنم بابت غیرقانونی دانلود کردن و اینکه حق ا ...

بله بعضیا اینطورین مثل  هما پور اصفهانی نویسنده رمان گناهکار ..میگن

دانلود بعضی رماناشو حرام کرده فقط باید کتاب چاپ شدشو بخری وبخونی

اللهم صل علی محمد وال محمد
چی بگم والا..من خیلی از این زاویه بهش نگا نمیکنم معمولا نویسنده ها برای معروفیت چند تا رمان میدن بیر ...

مرسی گلم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
بله بعضیا اینطورین مثل  هما پور اصفهانی نویسنده رمان گناهکار ..میگن دانلود بعضی رماناشو حرام ک ...

نع ک خیلی رماناشون قشنگه😄😁ب شخصع از گناهکار متنفرم چی بود عاخع..چقدم اون موقع ک خوندمش فک میکردم آخرته رمانِ😆حالا آسمانو بخون نویسندش حرام نکرده تو اینستا دنبالش میکنم کتابای چاپیش چیز دیگن

2706