2737
2734
عنوان

مالیخولیا داره نابودم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 48 پست
عزیز دلم حتما پیگیری کن و. دکتر. برو خودت به داد خودت و زندگیت برس منم تا حدودی شبیه تو ام واقعا در ...

من اصلا از مردن نمیترسم ولی از مردن با مریضی خیلی میترسم😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ خوب تو عصبانیت آدم سالم هم میگه دوست دارم مثلا اونو برنم اینکارو کنم ولی نمیکنن که من هیچ آزار ...

ن مالیخولیاییا حتی خودشونم میخورن ب جنون برسن زنجیرشون میکنن به کسی نگی مالیخولیاداری میترسن فرارمیکنن👀

برودرمان کن مالیخولیانیس بازم تاکید میکنم ب کسی نگو روت حرف میزارن

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728
عزیز دلم حتما پیگیری کن و. دکتر. برو خودت به داد خودت و زندگیت برس منم تا حدودی شبیه تو ام واقعا در ...

یکی دوسال با قرص خوب بودم یعنی عالیه عالی کاملا خوب سده بودم ولی قطع که میکنم اگه جایی نرم بیکار تو خونه بشینم یا دعوا باشه دوباره فکرم درگیر میشع برمیگرده 

اره منم بعد کرونا و خونه نشینی اینجوری شدم  ای کاش روزهای خوب بیان  روزهای قبل کرونا&nbs ...

انشاءالله درست میشه

فقط یاد خدا و اینکه خودتو درپناه خدا بدون تاذهنت اروم بشه دوای همه دردا الله فقط خدااا

2740
ی توضیح کوتاه از مالیخولیا میدی ک چیه

والا من خودم سرچ مبکنم چند ساله ولی بعضیاش زو من درسته بعضیاش نه فکر کنم مریضیش شدید و ضعیف داره مثلا به جا خونده بودم فکر میکنن گاون 😶

بابامن اصلا اینجوری نیستم بخدا فقط توهم مریضی میزنم فکر کنم مریضی بد دارم فکر میکنم کارامو تکرار نکنم مریضی میگیرم همین فقط

و غمگین میشم تو خودمم افسرده میشم از این فکرا و نمیتونم درست تصمیم بگیرم خوابمم دچار مشکل میشه

وقتی اینجوری میشم نمازم نمیتونم بخونم😔از بس که میشکونم و شک دارم 

اونجایی ک شک میاد توذهنت تموم تلاشتو کن به شکت بهاندی

طول روز چهار قل وایت الکرسی رو باتوجه بخون حدیث زیاد بخون کلیپای علما مثل ایت الله  بهجت نگاه کن

ب بزرگیه خدافکر کن به اینکه بدون اجازش ی برگ ازدرخت نمیفته اینکه هواتو داره

به این فکر کن وقتی توانقدر به همه چیز شک میکنی خداناراحت میشه چون باخودش میگه منی ک قدرت مطلق هستم هوای بندمو دارم فقط خوبشو میخوام چراانقدر بی دلیل میترسه وخودشو ناراحت واذیت میکنه چرا بندم به من توکل نمیکنه

به خداتوکل کن ایمانتوقوی کن 

والا من خودم سرچ مبکنم چند ساله ولی بعضیاش زو من درسته بعضیاش نه فکر کنم مریضیش شدید و ضعیف داره مثل ...

بابا منم ی مدت اینجوری بودم تو وسواس مریضی داری مالیخولیا چیخ دیگ توروخدا جایی نگو دیگ روخودت عیب نذار

اونجایی ک شک میاد توذهنت تموم تلاشتو کن به شکت بهاندی طول روز چهار قل وایت الکرسی رو باتوجه بخون حد ...

اره خداروخیلی دوست دارم😔ولی بعضی وقتا حتی نمیتونم درست دعا بخونم چون تکرارش میکنم😔😔تو ذهنمه که اگه تکرار نکنم مریض میشم😔توهم مریضی دارم😔

اره خداروخیلی دوست دارم😔ولی بعضی وقتا حتی نمیتونم درست دعا بخونم چون تکرارش میکنم😔😔تو ذهنمه که اگ ...

ی باز تکرار نکن بعدش میبینی ک مریض نشدی دو سه بار ک شک میکنی تکرار نکن میبینی هیییچ اتفاقی نمیفته بعدش

وفتی بپذیری وازش نترسی خودش دمشو میذاره رو کولش و میره

ببین خودت میتونی خودتو نجات بدی اونم فقط باغلبه ب ترسات غلبه به ترسم فقط باتوکل وایمان واقعی به الله به وجود میاد

الانم برو وضو بگیر یکم مونده به اذان نمیدونم‌کدوم شهری مشهد ک الان اذانه دیگه

نمازتو بخون سعی کن فقط به خدا فکر کنی و معنی نمازت 

هرفکری اومد بین نماز توسرت محلش نده چون اون شیطونه 

2706