2733
2739
عنوان

مالیخولیا داره نابودم میکنه

2147 بازدید | 48 پست

خیلی حالم بده یه مدت خوب بودم قرص میخوردم قرصم کم کردم اما جون وضعیت روحیم خوب بود برنگشت ولی خوردم باز

دوباره کم کردم تو شرایطی که وضعم از لحاظ خانواده و شکست و اینا خوب نبود حالا افکار مالیخولیایی برگشته نمیتونم تکون بخورم از جام فکر میکنم تمام بدنم مشکل جدی داره فکر میکنم تو شکمم یه چیزی هست یه مشکلی فکر میکنم خونم مشکل داره فکر میکنم hpv گرفتم و هزار تا فکر 

الان به همه ی اینا فکر میکنم حالم خیلی بده مثل یه جنازه ام😔😔😔😔😔😔دست خودم نیست خانوادمم به حالم اهمیت نمیدن چرا اینجوریم چرا خوب نمیشم دارم دیوونه میشم چیکار کنم😔😔😔😔کارای تکراری میکنم مثل وسواس چون خس میکنم اگه تکرار نکنم مریضی بد میگیرم😔😔😔😔😔به قرآن دست خودم نیست

یکیو میخواستم نشد تو اون شرایط قرصامم نمیخوردم حالا دوباره برگشته این فکرا 😔😔

مالیخولیاداری ینی ادمارو تیکه پاره میکنی😳

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه معنیش اینه😳😳

یکی بود این مریضیو داش اعصاب میریخت بهم میخواس ادمارو تیکه پاره کنه

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

عزیز دلم حتما پیگیری کن و. دکتر. برو خودت به داد خودت و زندگیت برس

منم تا حدودی شبیه تو ام واقعا درکت میکنم

این اواخر. حملات پنیک بهم. دست میداد همش احساس مریض داشتم و 24 ساعت مطب دکتر بودم 

خیلی سعی میکنم روی خودم کار کنم و حساسیت نشون ندم

یه روز یکی از بچه های نی نی سایت که مثل ما بود گفت دیگه نهایتش مردنه چرا انقد جون عزیزید

باورت نمیشه واقعا حرفش رو من تاثیر گذاشت

دیگه آخر همه ی زندگیا مرگه وقتی بدونی که همه یه روزی. میرن این افکار بدی هم که داری کم کم تموم میشه 

من هنوز گاهی بهم. میریزم ولی خیلی روی. خودم کار میکنم که این فکرای بیخود رو. از خودم دور کنم 

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2740

خب برو پیش دکترت داروهاتو تنظیم کنه 

چرا غصه میخوری عزیزم مگه کسی فشار خون داره و داروهاش کافی نیست می‌ره بیشترش می‌کنه غصه میخوره 

خودت به فکر خودت باش

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
یکی بود این مریضیو داش اعصاب میریخت بهم میخواس ادمارو تیکه پاره کنه

خخخخ خوب تو عصبانیت آدم سالم هم میگه دوست دارم مثلا اونو برنم اینکارو کنم ولی نمیکنن که

من هیچ آزاری به کسی ندارم و جلوی بقیه اینکارارو نمیکنم یعنی کنترل دارم رو خودم فقط تو خودمم خودمو‌نابود میکنم از فکر و کارای تکراری و فکرای منی و زود رنج میشم یعنی تحملم کمه یکی یه چیزی میگه سریع جبهه میگیرم خس بد بینی دارم خیلی

2706