2737
2734
عنوان

مالیخولیا داره نابودم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 48 پست
ی باز تکرار نکن بعدش میبینی ک مریض نشدی دو سه بار ک شک میکنی تکرار نکن میبینی هیییچ اتفاقی نمیفته بع ...

اره چند باری همین کارو کردم توجه نکردم ولی خیلی عذاب میکشیدم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دکترتو عوض کن. به نظرم دکترت پولکیه و بی سواد. اینا علائم اضطرابه. از سال ۸۷ آواره روانپزشکام این مطب اون مطب این دکتر اون دکتر یعنی مثل روانیا باهام برخورد می کردن یکی گفت دوقطبی هست تا این حد. تا اینکه یکی گفت اضطراب داری با فلوکستین ۲۰ و پروپرانول ۱۰ برگشتم به زندگی. باورت میشه یکیش گفت دوقطبی هست به من لیتیوم کربنات داد یکی بهم قرص جنون داد...فقط اضطراب داشتم الهی این دکترم هر چی از خدا می خواد بهش بده. این دکترم خودش سرطان داره چقدر دوسش دارم. با دو ورق قرص و تشخیص درست من برگشتم به زندگی اونم چند ماهه. چه هزینه ها که نکردم

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
2740
غلط کرده دکتر بی سوادت. این اتکتو به خودت نچسبون شما فقط مضطربی.

اخه خیلی دکتر خوبیه شاگرد پرفسور سمیعیه و از شهرستان براش میان و فامیلا همه پیشش میرن و با قرصاش خوب میشم وقتی که میخورم ولی بهم کفت مالیخولیا😔

به من اس سیتالوپرام ۱۰ داده کلومیپرامین ۱۰ و تری فلوئوپرازین۱میلی

دکترتو میشه معرفی کنی؟مشکلت چی بود

اخه خیلی دکتر خوبیه شاگرد پرفسور سمیعیه و از شهرستان براش میان و فامیلا همه پیشش میرن و با قرصاش خوب ...

عزیرم دکتر بی سواد منم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکیه. واقعا مریض ترم کرد. 

اخه خیلی دکتر خوبیه شاگرد پرفسور سمیعیه و از شهرستان براش میان و فامیلا همه پیشش میرن و با قرصاش خوب ...

من بی خوابی، تپش قلب، شاید یک ماه از اتاقم بیرون نرفتم مثل جنازه ها بودم همش فکر فکر فکر همش تو کذشته ها بودم توی شکستام بودم توی بدبختی هام غرق بودم و ...

یکی دوسال با قرص خوب بودم یعنی عالیه عالی کاملا خوب سده بودم ولی قطع که میکنم اگه جایی نرم بیکار تو ...

منم دقیقا همین جورم یه مدت فلوکستین میخوردم خیلی بهتر شدم دوباره قطع کردم 

بدترین حس دنیاست به نظرم بیماری جسمی بهتر از بیماری روحیه

منم وقتی بیکارم خیلی اوضام خرابه و هزار جور فکر و خیال میاد سراغم

وقتت رو پر کن با انواع کلاس و ورزش 

ما ها الان جوونیم چند سال دیگه با این حال روحی معلوم نیست چه بلایی سرمون میاد از الان باید به فکر خودمون باشیم و درمان کنیم

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2706