2737
2739

کسی هست اضطرابش درمان کرده باشه؟من اضطرابم زیاده میترسم هم دارو بخورم و وابسته بشم اما خیلی اذیتم تپش قلب میگیرم دست و پام سست میشه و خیلی حالم بد میشه عصبی میشم حوصله کسی هم ندارم اگرکسی درمان کرده لطفا بهم کمک کنه🙏🏻

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بله من درمان شدم وای خیلی شدید بود برای من همش اظطراب و افکار منفی باید ببینی دلیلش چیه . من دکتر رفتم فکر کنم شیش ماه دارو خوردم عزیزم دکتر خودش در دارو هی کم می‌کنه . و اینکه ب خدا نزدیک شدم قرآن و نماز خداروشکر کاملا خوب شدم

تا اینجاش که خُــ♡ــدا بوده از اینجا به بَعدشم خُــ♡ـــدا هَست✨️💜
بی دلیل دچارش میشی ؟؟؟  یعنی ممکنه عادی تو خونه نشسته باشی و اضطراب بگیری ؟؟

اره اگه کسی چیزی بهم میگه یا یه اتفاق بدبیفته،خیلی زودرنج شدم فکرمیکنم و عصبی میشم

2740
‌هنوز میخورین؟عادت نکردین؟

نه 

تحت نظر روانپزشک مصرف میکردم و بعد هی کمش کردم و در نهایت قطعش کردم شاید بازه زمانی سه چهار ماه مصرف کردم ولی تاثیر خوبی داشت

موقع مصرف دارو عوارض بدی داشت

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
بله من درمان شدم وای خیلی شدید بود برای من همش اظطراب و افکار منفی باید ببینی دلیلش چیه . من دکتر رف ...

جدی خداروشکر💓منم همین حالت هارا دارم اصلا هم خودم اذیتم هم شوهرم دیگه،یعنی برم دکتر دارو بخورم و نماز و قرآن شروع کنم بخونم؟

2706