2733
2739
عنوان

اضطراب (لطفا اگر درمان کردین بهم بگین)

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 19 پست
جدی خداروشکر💓منم همین حالت هارا دارم اصلا هم خودم اذیتم هم شوهرم دیگه،یعنی برم دکتر دارو بخورم و نم ...

من شب میشد میترسیرم گریه میکردم همش ب همه چی گیر میدادم مهمونی می‌رفتیم میومدیم همش میگفتم این اون گفت اون تیکه انداخت به زمان و زمین شک داشتم شوهرم یکبار گوشی جواد نمی‌داد هزاران فکر منفی وای خیلی بد بود حالم . اول دلیل حال بدت پیدا کن قشنگم ببین چرا و کی این طوری شدی و اینکه بلع قرآن بخوان بین کدوم سوره قرآن حالت خوب می‌کن نماز اول وقت بخوان چنان آرامشی میگیری و اینکه دکتر هم برو اگر امکانش داری 

تا اینجاش که خُــ♡ــدا بوده از اینجا به بَعدشم خُــ♡ـــدا هَست✨️💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شب میشد میترسیرم گریه میکردم همش ب همه چی گیر میدادم مهمونی می‌رفتیم میومدیم همش میگفتم این اون گ ...

من یه مدت مشاور رفتم و خاطرات کودکی اوردم بالا و بخاطر گذشته و کارایی که باهام کردن خیلی حرص میخورم نمیدونم بخاطر اونه یانه یه سری بحث هاهم پیش اومد بین خودم و شوهرم و بیشتر اذیت شدم الان دیگه هرحرفی را به منظور میگیرم هرچیزی حالمو بدمیکنه و عصبی میشم همش هم گریه میکنم منی که اصلا گریه نمی‌کردم

من یه مدت مشاور رفتم و خاطرات کودکی اوردم بالا و بخاطر گذشته و کارایی که باهام کردن خیلی حرص میخورم ...

دقیقا منم همین جوری بودم نگران نباش خوب میشی عزیزم یذموضوعی حالت بد کرده . نشین ی جا و دامن نزن ب حال و احوالت خوب فکر کن مثبت من خودت هر چی ک حالت خوب می‌کنه امتحان من از آدم ها و چیز هوایی ک حالت بد می‌کنه فاصله بگیر کمی اصلذهم دیگه ب گذشته فکر نکن دوران کودکی گذشته و رفته الان ات بچست بحس و دعوا با همسر هم که همه دارن دیگه دختر خوب برای خودت شدنت تلاش کن هیچ جیز و هیچ کس ارزش حال خراب تو و نداره

تا اینجاش که خُــ♡ــدا بوده از اینجا به بَعدشم خُــ♡ـــدا هَست✨️💜
2731
دقیقا منم همین جوری بودم نگران نباش خوب میشی عزیزم یذموضوعی حالت بد کرده . نشین ی جا و دامن نزن ب حا ...

ممنون💓حالا نوبت زدم شب میرم دکتر،چون سنمم پایین میترسیدم بخورم عادت کنم ولی اذیتم میرم حتمامرسی🙏🏻🥰