2733
2739

کسی هست اضطرابش درمان کرده باشه؟من اضطرابم زیاده میترسم هم دارو بخورم و وابسته بشم اما خیلی اذیتم تپش قلب میگیرم دست و پام سست میشه و خیلی حالم بد میشه عصبی میشم حوصله کسی هم ندارم اگرکسی درمان کرده لطفا بهم کمک کنه🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حمله پانیکه

بی دلیله؟

جوابِ کسایی ک دلشون دعوا میخواد رو نمیدم و براشون آرزوی آرامش میکنم😊 تاپیک هایی ک به عقایدم توهین کنند(حجاب و پوشش و رهبری و نظام جمهوری اسلامی و ...) رو گزارش میزنم

بله من درمان شدم وای خیلی شدید بود برای من همش اظطراب و افکار منفی باید ببینی دلیلش چیه . من دکتر رفتم فکر کنم شیش ماه دارو خوردم عزیزم دکتر خودش در دارو هی کم می‌کنه . و اینکه ب خدا نزدیک شدم قرآن و نماز خداروشکر کاملا خوب شدم

تا اینجاش که خُــ♡ــدا بوده از اینجا به بَعدشم خُــ♡ـــدا هَست✨️💜
بی دلیل دچارش میشی ؟؟؟  یعنی ممکنه عادی تو خونه نشسته باشی و اضطراب بگیری ؟؟

اره اگه کسی چیزی بهم میگه یا یه اتفاق بدبیفته،خیلی زودرنج شدم فکرمیکنم و عصبی میشم

2740
‌هنوز میخورین؟عادت نکردین؟

نه 

تحت نظر روانپزشک مصرف میکردم و بعد هی کمش کردم و در نهایت قطعش کردم شاید بازه زمانی سه چهار ماه مصرف کردم ولی تاثیر خوبی داشت

موقع مصرف دارو عوارض بدی داشت

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
بله من درمان شدم وای خیلی شدید بود برای من همش اظطراب و افکار منفی باید ببینی دلیلش چیه . من دکتر رف ...

جدی خداروشکر💓منم همین حالت هارا دارم اصلا هم خودم اذیتم هم شوهرم دیگه،یعنی برم دکتر دارو بخورم و نماز و قرآن شروع کنم بخونم؟

2706