2737
2734
عنوان

ازدواج اجباری

247 بازدید | 9 پست

بچه هااااا توروخدا کمکم کنین، خونوادم شدیدا تحت فشارم گذاشتن که ازدواج کنم ولی من نمیخوام، ۲۳ سالمه و جدیدا یه خواستگاری برام پیدا شده همه شرایط مالش خوبه همه چی داره ولی از نظر شخصیت و فرهنگی خیلی پایینتره و یذره شلوغه. مامانم کتکم میزنه که مجبوری زنش شی و حق طلاق هم نداری خودم شاغلم و دختر شیطونی نیستم و دوس پسرهم ندارم ولی خونوادم ازم خسته شدن در حالیکه منو بعد ۱۱ سال از خدا گرفتن. تورو خدا کمکم کنین دارم به خودکشی فکر میکنم که از شر فشارای مامانم راحت شم

تعداد رای : 5
نظرسنجی
الزامی
4
80%
الزامی
1
20%

کسی تو فامیل نیست بتونه کمکت کنه؟

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم شما شاغلی و مامانت چطور شما رو میزنه. و اشتباه نکن خانمی حرف دوست و همکار رو رها کن .مادر بد شما رو نمی خواد .چند جلسه با طرف صحبت کن.شعور به سطح سواد ربطی نداره. و پول و رفاه تو زندگی مهمه.حرفی که میگی تو جر و بحث با مادر به شما گفته شده .بعنوان بزرگتر در مورد طرف درست فکر کن و منطقی جواب بده.

نه والا ب بابا بزرگم گفتم دوباره سر اون دعوام کرده ک چرا گفتی بهش

ای وای 🤒

نمیدونم شاید بتونی از اورژانس اجتماع کمک بگیری

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2740
نه والا ب بابا بزرگم گفتم دوباره سر اون دعوام کرده ک چرا گفتی بهش

به یکی که قبولش دارن بگو باهاشون حرف بزنه شاید راضی بشن

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم اگه شاعلی برو کارکن خونه جدا برای خودت بگیر راحت شی تهدیدشون کن که فرار میکنی

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم: