2733
2734
عنوان

بخاطر حرفایی که خانواده شوهرم بهم زدن دوست ندارم اونجا برم

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 49 پست
من‌نرفتم بشینم کنار  میگم‌که  هر وعده ظرف میشورم  حتی وعده هایی که خودم غذا درست ک ...

خوب خوبه . اگه کاریم ازت خواستن انجام بده. مثلا سبزی پاک میکنن تو حتما کمک کن . واقعا حس بدی داره ما عرپسمون میاد خونمون مثلا ی ماه میمونه چون داداشم می‌ره ماموریت .. هیچ کاری نمیکنه انگار ما نوکرش هستیم ..تازه می‌گفت ناخنام می‌شکنه فلان میشه .

هرچی که خودت حس میکنی درسته رو انجام بده 

والا من حس میکنم از وقتی بهم گفتن اونجوری کا میخواستیم نبودی 

توهینه به خودم رفتن تو خونشون 

عیب اینه که بگن ما از فلانی خوشمون نمیاد غیر از اینه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من‌نرفتم بشینم کنار  میگم‌که  هر وعده ظرف میشورم  حتی وعده هایی که خودم غذا درست ک ...

عزیزم ی حد و حدودایی بزار

لازم نیس بری غذا درس کنی یا خونه جارو کنی

مثلا رفتی غذا پختن تو میزو چیدن و ظرف شستن کمک کن

برات میوه و شیرینی اوردن خوردی ظرفشو ببر ی اب بزن

تو اونجا مهمون حساب نمیشی اما ن زیاد کار کن ن ک کار نکنی

خودت ی لحظه فکر کن یکیو دعوت کنی براش همه چی درس کنی بعد بیاد بخوره بره کنار ی کمکم نکنه بت برمیخوره حتا اگ غریبه باشه

2731
خوب خوبه . اگه کاریم ازت خواستن انجام بده. مثلا سبزی پاک میکنن تو حتما کمک کن . واقعا حس بدی داره ما ...

بخدا من ظرف میشورم حتی صبونه 

رخت خواب جمع میکنم اتاق شوهرمو تمیز میکنم حتی نمیزارم لباسای شوهرمو که نمیشه ریخت ماشین مامانش با دست بشوره 

دیگه واقعا باید چیکار کنم 

شما تاپیک‌قبل منو بخون

فکر‌کن مثلا بابای شوهرم یه دستوری به دخترش میده اون پا نمیشه ولی مک پامیشم عصرا که از خواب بیدار میشه چایی میریزم واسش یا واسه مادرشوهرم 

سالاد درست میکنم‌گاهی 

تمام این کارارو شاید تو هفته یک بار خونه بابای خودم انجام دادم 

بعد قکر‌کن خود شما ،پدرشوهرت بگه عروسم اونجوری که میخواستم نیست 

انصافا ناراحت نمیشی؟

اسی جلو خودت گفتن ما عروسی ک ک خواستیم نبودی ؟ یا شوهرت داره خبر کشی میکنه؟

نه مادرشوهرم به خودم گفت 

گفت بابا گفته اونجوری که میخواستم‌نبوده 

نمیدونم رو چه حسابی میگن حق با تو نیست 

من حتی به شوهرمم امروز ظهر گفتم این حرفو زدن خودش تعجب کرد

2738
عزیزم ی حد و حدودایی بزار لازم نیس بری غذا درس کنی یا خونه جارو کنی مثلا رفتی غذا پختن تو میزو چید ...

خب جارو نمیکشم 

ولی غذا درست کردم گاهی اونم بخاطر شوهرم غذاهایی که دوست داشته رو درست کردم 

ولی بخدا بعدشم خودم ظرف شستم 

مثلا میگین پختن با اونا شستن با تو 

دو سه بازی جفتش با خودم بوده 

اخه من که نوکر خونشون نیستم

یا بخاطر یه نخود پاک نکردم مخ شوهرمو بخورن 

حرفای دیگه هم‌زدن  منتهی من گفتم بیخیال نادیده بگیر  ولی واقعا نمیتونم‌نمیشه

اونا هم ظاهرا پرتوقع هستن ..ما عروسمان راه دوری هست میان یه هفته میمونن ..توقعی نداریم ..تو همون شستن ظرف کمک میکنه کافیه ...اگه هم نکرد ک نکرد 

بخدا من ظرف میشورم حتی صبونه  رخت خواب جمع میکنم اتاق شوهرمو تمیز میکنم حتی نمیزارم لباسای شوه ...

تاپیکتو خوندم پدر شوهرت خیلی خاله زنکه که فردای اون روز هم فراموش نکرده بحث نخود فرنگی رو پیش کشیده .. .. بازم میگم کمتر برو خونشون  تا انشالا بری سر خونه زندگیت  خدای نکرده دعوایی پیش نیاد حرمتا بشکنه اول زندگیت .. بعدم اونا سنشون زیاده  درکت نمیکنن ..بزن به بی‌خیالی 

تاپیکتو خوندم پدر شوهرت خیلی خاله زنکه که فردای اون روز هم فراموش نکرده بحث نخود فرنگی رو پیش کشیده ...

همین منو اذیت میکنه 

میگم‌اخه یه نخود فرنگی اینقدر مهمه 

شوهر من سربازه 

فردای اونروز میخواد ببرش پادگان کلی تو راه بهش حرف میزنه شوهرمم عصبانی بوده کلاشو جا میذاره کلی بعد اون واسش داستان پیش اومد 

نوکرشون نیست . اما وقتی بهت میگن بیا این کارو کن .با پررویی نباید بگه نه من بلد نیستم بالاخره اونام ...

واسه خودشون میکنن ‌‌. عروس یک نفر هست . یک بشقاب دوتا لقمه غذا .... من حاضرم در همچین وضعیتی همون دوتا لقمه رو هم نون و ماست بخورم ولی کسی زندگی خودش رو به اسم عروس بودن روی دوش من نندازه

با هم که زندگی نمیکنن . ایشون مهمون هست اونجا 

چه خبره . اینقدر موندی و اینقدر زود رفتی که به غذا پختن رسیده ؟! 

مثل مهمون برو 

مثل مهمون رفتار کنن باهات 

درضمن از اول باید این کارها رو نمی‌کردی . حالا که کردی دیگه نمیشه یهو تغییر سبک بدی 

2706