2752
2734
عنوان

میخوام از سرکارم استعفا بدم

160 بازدید | 4 پست

حقوقش خوب بود اخلاق صاحب کارم افتضاحه همش اذیت و ازار و تمسخر انگار حمالشم میخوام کار خودمو راه بندازم ولی هیچ پول پس اندازی ندارم جز چهارتومن میگین چیکار کنم

بمون سر همین کارت پول جمع کن بعد استعفا بده

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
بمون سر همین کارت پول جمع کن بعد استعفا بده

اصلا طاقت فرسا هست اینقد اعصابم هر روز خورده مشت مشت قرص میخورم مثل نقل و نبات همسرم میگه سلامتیت مهمتره با هم نون و ماست میخوریم نمیخواد تو فکرش باشی نمیشه ادم لباس میخواد غذا میخواد همسرم چیزی کم نمیزاره ولی حقوق ها خیلی پایینه بیچاره از صبح تا شب میدوهه و هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اصلا طاقت فرسا هست اینقد اعصابم هر روز خورده مشت مشت قرص میخورم مثل نقل و نبات همسرم میگه سلامتیت مه ...

واسه همین میگممن خودم بودم.تو این شرایط باید جای فرار کردن یاد بگیری چجوری قوی بشی و اهمیت ندی

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀