2752
2734

سلام کدبانوها من ۳ساله عروسیکردم ولی آشپزیم بده خورشت هام ۵ یا۶ساعت میزارم بپزه ولی مزه هاشونو نمیتونم خوب درارم.مثلا امروز کوکوسبزی پختم ولی بد مزه بود..همش باشوهرم بحثمونه میگه توکی میخوایی آشپزی یاد بگیری...کسی نکته آشپزی بلده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشپزی عشق میخواد

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
2731

ببین گوگل نمیره.هرچی خواستی درست کنی گام به گام با گوگل دیش برو.هرچی ادویه چی میگه بریز محال بد دربیاد از هر استادی بهتره

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

الان که اینترنت پر از دستور غذاییه 

منم بیشتر غذا هارو از روی رسپی توی اینترنت درست میکنم خیلی خوشمزه میشه،استفاده کن

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

عزیزم منم ۸ ساله ازدواج کرم توی مجردی که هیچی یاد نگرفتم.علاقه هم نداشتم اما خب لازم بود بتونم درست کنم دیگه . هنوز که هنوزه اگه غذایی رو نتونم خوب درست کنم میزنم گوگل دستور آشپزی درمیارم و راضی ام از این روش . شوهرمم راضیه خداروشکر.  دیگه الان واقعا با این همه امکانات و اینترنت آشپزی آسون شده 

2706