2752
2734
عنوان

بخاطر حرفایی که خانواده شوهرم بهم زدن دوست ندارم اونجا برم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 49 پست
وقتی حرف دهنشونو نفهمن همین میشه دیگه عردس زده میشه ازشون حوب میکنی سفت و سخت بگیر بزار درست کنن خور ...

من واقعا تو دوران نامزدیمون هرچند کوتاه بود خیلی دوستشون داشتم ،ولی ما فقط دوماهه عقد کردیم اینقدر هی حرف زدن واقعا ازشون سرد شدم

مگه یه ادم چقدر توان داره چقدر صبر داره 

اگه شوهر من این حرفارو از زبون خانواده من‌میشنید بازم مثل من صبور میموند؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نوکرشون نیست . اما وقتی بهت میگن بیا این کارو کن .با پررویی نباید بگه نه من بلد نیستم بالاخره اونام ...

با پررویی نگفتم گفتم‌من تا حالا پاک‌نکردم بلد نیستم ، هر وعده دارم ظرف میشورم خونشون ، حتی دوسه بازی که غذا درست کردم اونجا خودمم ظرف شستم 

من واقعا تو دوران نامزدیمون هرچند کوتاه بود خیلی دوستشون داشتم ،ولی ما فقط دوماهه عقد کردیم اینقدر ه ...

حرفت درسته خودت واسه خودت احترام قایل شو اطرافیان همه چی دستشون میاد کم کم

پست های قبلیت خوندم ...مدام داری از خانواده شوهر بد میگی ..ظاهرا اونا دوس دارن یکم باهاشون بیشتر گرم ...

من ادم ساکتیم ، و خیلیم دوستشون داشتم اما اینقدر اینجوری حرف زدن زده کردن منو 

بازم اگه کار من اشتباهه من قبول میکنم شاید یکی از جانب دیگه بهش نگاه میکنه

الان چیکار کنم به شوهرم بگم میام اونجا؟

پست های قبلیت خوندم ...مدام داری از خانواده شوهر بد میگی ..ظاهرا اونا دوس دارن یکم باهاشون بیشتر گرم ...

من واقعا بد نیستم 🥺

فقط حرفاشون زور داره واسم 

چرا دختر خودشون این کارارو نمیکنه یا چرا ازش نمیخوان ☹

یذره حق بدین 

من از اول دوستشون داشتم ولی الان نه

شاید واقعا بلد نبوده بعدم اینکه عروسشون شده دلیل نیست که نوکرشون باشه

اخه بلد بودن میخواد؟؟؟

نوکری نیست احترام متقابله وقتی احترام میزارن دعوت میکنن غذا درس میکنن انتظار ندارن طرف بره بشینه کنار انگار اونا نوکرشن

حرفت درسته خودت واسه خودت احترام قایل شو اطرافیان همه چی دستشون میاد کم کم

الان من چیکار کنم 

یکی میگه تو لوسی و حرفت بده یکی میگه حرف درسته 

چیکار کنم‌گیج شدم

اخه بلد بودن میخواد؟؟؟ نوکری نیست احترام متقابله وقتی احترام میزارن دعوت میکنن غذا درس میکنن انتظار ...

من‌نرفتم بشینم کنار 

میگم‌که 

هر وعده ظرف میشورم 

حتی وعده هایی که خودم غذا درست کردم 

مگه عقد نیستی چرا انقد میری خونشون . ک روشون باز شه ..رفتی ام زیاد نمون یا شوهرت بیاد خونتون 

الان از سه شنبه تا حالا نرفتم دیگه 

خب هرچی مییخوان میگن تاپیکای قبلمو بخونین که چه حرفایی زدن بهم 

من که کاملا حق میدم بهشون . چقد لوسی . 

اینکه به عروس بگن اونجوری که میخواستیم نیستی خیلی زشته. چون قطعا هر دختری هم آرزو داره خانواده شوهرش خوب باشن و تیکه نندازن  پس استارتر هم باید بیاد بگه اونا اونجور که آرزو داشتم نیستن؟  کلا نباید یه طرف رو صددرصد مقصر بدونیم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706