1874
2106
عنوان

رازیانه

46 بازدید | 6 پست

خانوما من یکمی رازیانه داشتم زمستون خریدم داخل لابی سرشم یه بشقاب بود داخل کابینت، الان رفتم بگیرم دم کنم رفتم بشورم دیدم یچیزای دون دون سیاه داخلش هست چی میتونه باشه؟

حتما جاش گرم بوده حشره زده دیگه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
شاید،  درشم کیپ نبود ولی شستم داره دم میکشه اشکال داره؟😁

نه بابا بخور  ویتامین اوناهم توشه  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
شوخی میکنی بخورم؟ 😅 ولی ترسیدم ریختمش اخه رفلاکسم دارم

اگه شسته بودی و اونارو جدا کردی فکر نمیکنم مشکلی داشت ..باهات شوخی کردم ولی چون معدت حساسه بهتر که نخوردی