2376
2368
عنوان

کاهش وزن

270 بازدید | 31 پست

دوستان من قدم ۱۶۲ هست و وزنم ۵۳ ، دقیقا تا قبل از کرونا وزنم همیشه بین ۴۹ -۵۰ بود یعنی میتونم بگم به مدت ۸ سال من همین حدود بود وزنم ، بعد کرونا که شروع شد تا ۵۵ رفتم بعد پدرم کرونای سخت گرفت و خیلی روزای سختی بود تا ۵۳ کم کردم ولی الان دیگه گیر کرده رو ۵۳ اصلا پایین نمیاد خیلی هم شکمو شدم 😞

ینی چند ماهه تصمیم گرفتم وزنم رو به ۵۰ برسونم ولی هرکار میکنم نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2381

شما تو اون وزن کمبود وزن داری عزیزم

وزنت باید بین 55 تا 59 باشه

خیلی لاغر نیستی بنظر خودت؟ 

منم 162 هست قدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
آخه مثلا بازوهام فکر میکنم درشته یعنی به صورت متعادل وزنم نیست و چون چندین سال ۵۰ بودم حس میکنم ۵۳ ...

بنظرم که زیاد نیست حالا تناسب اندامتو نمیدونم

بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭
2372

من ۷۰ام بنظر خودم خوبه .قدمم ۱۶۴ لاغربشم زشت‌میشم تپلی میاد بهم‌  

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
وااای تو که وزنت عالیه دختر .... پس من چی بگم؟ ۱۶۳ قدم، وزنم ۸۶ ، از ۸۹ اومد رو ۸۶ ، استپ کرده  ...

ببین ما خیلی ژن چاقی داریم ینی یک مدت ول کنم سریع چاق میشم

تو سن بلوغ که افتضاح بودم از چاقی بعد یهو انگار بادکنک بودم بادم خوابید

ولی عکسای قبلمو میبینم زمانی که ۵۰ بودم دستامو بیشتر دوست داشتم الان بازوهام تپله

اگ استخونهات درشت نیست  ۵۳   نسبت ب قدت  خوبه  میگن وزن باید نسبت ب قد ۱۰ تاعدد ...

اون واسه مدل هاست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
شما تو اون وزن کمبود وزن داری عزیزم وزنت باید بین 55 تا 59 باشه خیلی لاغر نیستی بنظر خودت؟  ...

نه عزیزم لاغر نیستن باور کن

میگم خودم عکسای قبلمو میبینم آره صورتم بهتر شده ولی بازوهام خیلی بد شده از نظر خودم

یا مثلا مامانم میگه به نظرش ران پام درشت تر شده البته نمیگه بد شده ولی میگه مشخصه وزن اضافه کردی

اون واسه مدل هاست

والا من چند وقت پیش رفتم دکتر تغذیه  و دستگاه انالیز

قدم ۱۷۱   وزنم ۵۶  

بعد دیدم تو جوابش نوشته وزن ایده ال  ۶۰  

منم ب ایشون گفتم ک الان وزنش خوبه دیگ نمیخواد کم کنه

میخوای محو بشی مگه؟ ورزشای قدرتی انجام بده دمبل بزن ورزش بازو و بالاتنه سرچ کنی هست

درسته فکر میکنم باید موضعی کار کنم مثلا رو بازوهام و ران پام چون کاملا مشخصه از این دو عضوم وزن اضافه کردم

بعدم ما خیلی ژن چاقی داریم

2373