2737
2739
عنوان

معجزه سوره حشر رو باورم نميشه 😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 11982 بازدید | 95 پست
بله چشم  حتما عزيزم  اسمت رو يادداشت مى كنم كه يادم بمونه

عزیزم برا امضام دعا کن لطفا🥺😔ممنونت میشم

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاچله ینی چی ودلیل این همه اجابتش چیه

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
2742

منم امروز تو نینی سایت چرخ میزدم دیدم یکی نوشته چله سوره تکاثر معجزه میکنه یه مال بزرگ بهت میده.خیلی خوابم میومد بعد یادم اومد مامانم ساعت ۵ قرعه کشی داره بهم گفته بود دعا کنم دربیاد لازم داره.۱۱ تا خوندم بقیشو نتونستم استوری کردم دوستامم خوندن.از خواب که بیدار شدم از مامانم پرسیدم گفت در اومد خیلی خوشحال شدم اصلا باور نمیکردم براورده بشه.

2738
منم امروز تو نینی سایت چرخ میزدم دیدم یکی نوشته چله سوره تکاثر معجزه میکنه یه مال بزرگ بهت میده.خیلی ...

چجوریه چله اش؟؟چهل روزبایدخوند؟

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
تا ٤١ روز ، هر روز ، يكبار سوره حشر رو مى خونيد 

ممنوننننننن وقت خاصی نداره اخه چله حق شناس خیلی اداب داره و سخته 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
برای منم دعا کن . اینقدر نذر و چله انجام دادم خسته شدم.اینقدر التماس خدا کردم که نعوذ بالله فکر میکن ...

عزيزم بخدا كه اصلا خدا نه تو كارش نداره

من اين رو با تمام وجودم درك كردم

حتى چند وقت پيشم تو همين نى نى سايت گفتم خدا من رو نمى بينه

ولى خدا مارو مى بينه ، خوبم مى بينه 

يا خواسته ت رو سريع ميده

يا نگه ميداره تو بهترين زمان ميده

يا نميده چون ميخواد خيلى بهترش رو بهت بده

من دو تا از چله هام دیشب تموم شدن 

از چله سوره حشر هم ۱۴ روز مونده تموم بشه 

خیلی خسته ام ...ولی هنوز در خونه اش نیستم .

صداش میزنم امیدوارم جواب میده 😭😭😔

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
2706