2737
2734
عنوان

معجزه سوره حشر رو باورم نميشه 😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 11525 بازدید | 95 پست
نمیدونم من موندم توی حکمت خدا . هربار صداش میزنم یا دعا و نذر میکنم ، میگم خدایا اگه به صلاحمه اگه آ ...

كاملا درك مى كنم

الان حس دارى ، عاشقى ، اصلا نمى تونى درك كنى كه ازش جدا بشى

دوست دارى فقط همون باشه

ولى ولى ولى بايد بدونى كه اگه به صلاحت نباشه داغون ترين ميشى

يكسال داغون شى از غم نبودنش بهتر از اينه كه تا سال ها داغون باشى

انسان خوبى كه باشى خدا بهترينشو واسه ت كنار ميذاره

يعنى اصلا به اين مورد شك نكن 

تجربه كردم كه دارم بهت ميگم

راه رو واسه بهترين ها باز كن . خودت رو محدود به يك فرد اشتباه نكن ( اگه واقعا خدا بهت نشون داده كه آدم زندگيت نيست)

عزيزم اين رو مطمئن باش كه خواسته ى شما وارد عرش الهى شده به آسمون رسيده  ولى زمانى كه خدا تشخ ...

بله گلم صحیح می فرماید

ان شاءالله که به خواسته ام میرسم 

اینقدر صداش میزنم تا جوابم بده 🙃

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كاملا درك مى كنم الان حس دارى ، عاشقى ، اصلا نمى تونى درك كنى كه ازش جدا بشى دوست دارى فقط همون با ...

دوسش دارم ولی نه اینکه بخوام به هر قیمتی باهاش بمونم . انگار خدا گذاشتش سر راهم، خودم رابطمو باهاش قطع کردم چون یه وقت های اخلاقش خیلی اذیتم می‌کنه با اینکه خیلی ویژگی های مثبت و خوب هم داره . ولی بازم برگشته

بارها دلم براش تنگ شده و از خدا خواستم اگه آدم زندگیمه و به صلاحمه یه نشونه ازش بهم بده باور میکنی بعد یکی دوماه همون روز یا خودش پیام داده یا خانوادش، یا اتفاقی که اصلا فکرش رو نمی‌کردم باعث شده همدیگرو ببینیم ... هر بارم که برمیگرده انگار نمیتونم تحملش کنم . موندم چه تصمیمی برای زندگیم بگیرم 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
دوسش دارم ولی نه اینکه بخوام به هر قیمتی باهاش بمونم . انگار خدا گذاشتش سر راهم، خودم رابطمو باهاش ق ...

آخ پس از اين جهته 

بايد خصوصياتش رو بذارى رو ترازو 

يك طرف ، خصوصيات خوب 

يك طرف خصوصيات بد

اصلا بشين يادداشت كن . ببين كدوم سمت ترازو سنگين تر ميشه ؟!

اينطورى ميتونى تشخيص ميدى كه به دردت ميخوره يا نه

اگه دوستش دارى كه باهاش باش 

و سعى كنى به نتيجه اى برسه اين دوستى

اما اگه ندارى بهتره كه اون طرف رو اذيت نكنى 

رهاش كنى كه بره واسه هميشه 

و خودتم ديگه بهش فكر نكنى

ولى بازم خودت بايد خوب و بد يه آدم رو حسابى بسنجى و عاقلانه تصميم بگيرى . بدون احساساتى شدن

2731
آخ پس از اين جهته  بايد خصوصياتش رو بذارى رو ترازو  يك طرف ، خصوصيات خوب  يك طرف خ ...

خیلی ویژگی های خوب داره شاید از دید خیلی ها یه کیس عالیه برای زندگی . ولی اینکه یکدفعه توی رابطه باهات سرد میشه و همش حس می‌کنی تو باید بری سمتش خیلی اذیتم میکرد و یه وقت های دیگه صبرم تموم میشد . و نمیتونستم باهاش ادامه بدم وقتی به خواهرش گفتم متوجه شدم کلا این اخلاق رو توی روابطش داشته ولی میترسم توی زندگی باهاش نتونم تحمل کنم سردی و سکوتش وقتی ناراحت میشه خیلی عذابم میده...

اینبار از خدا خواستمو تمومش کردم . گفتم من دیگه نمی‌دونم چه تصمیمی بگیرم فقط خودت تقدیر و صلاحم هر چی هست همونو یه جوری جلوی راهم بذار 

برام دعا کن عزیزم⁦♥️⁩

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""