2737
2734
عنوان

زایمان بیمارستان مریم کرج

200 بازدید | 8 پست

خانمای عزیز کسی به تازگی بیمارستان مریم زایمان کرده؟؟ اگه اره بیمارستان خوبی هست راضی هستید یا فقط پول میگیرن اخه تو اینستا زیاد تبلیغش هست، خودم بیمارستان تخت جمشید در نظر دارم اما دوست دارم برم جایی که تجربه زیادی دارن

جفتشون خوبن.

دوستای من راضی بودن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترت کیه؟ مریم یه خوبی داره اینکه فقط مختص زنان و زایشگاهه انشالله منم مامان شم تخت جمشید یا مریم ...

حمیده عباسی

دلم میخواد برم تخت جمشید خالم اونجا زایمان کرد راضی بود اما مریم خوبیش اینه تجربه زیادی تو زایمان دارن ولی بد شنیدم ازش میگن پرسنلش خوب نیست دوست دارم همسرمم تو اتاق زایمان باشه میگن تخت جمشید نمیزاره

2728
عزیزم رسیدگی مریم چطوره شما خبر داری؟؟؟ 

من یه دوستم اونجا سزارین کرد از همه چیزش راضی بود

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
مگه مریم میزاره؟ دکترت هر دو بیمارستان میاد؟

تخت جمشیده ولی دنبال یه دکتر دیگم میخوام برای زایمان دکتر خوب پیدا کنم

بله مریم چندتا از فیلماشو تو اینستا دیدم گذاشته بود