2737
2739
عنوان

دیروز میخواستن بچم وبدزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
بجون دخترم راس میگم 

چون دیشب تو گروه یکی از فامیلای من میگفت بچه ها امروز چنتا پراید بدون پلاک اومدن تو محله ها ...بچه  میبرن  ...تحت تعقیبن....اونا تقریبا نزدیکای جنوبن ‌‌‌ک ماشینا رو دیدن...وووووای

عزیزم فقر که زیاد بشه، فساد و فحشا و دزدی و بی ناموسی و هزار تا چیز دیگه هم میاد  صبر کنین هنو ...

درسته فقز زیاده اما بیان مال بدزدن چیکار بچه های معصوم دارن من حاضرم بیادتمام طلاهام ببره اما ی تار موی دخترم اسیب نبینه دیوونه میشم بخدا

درسته فقز زیاده اما بیان مال بدزدن چیکار بچه های معصوم دارن من حاضرم بیادتمام طلاهام ببره اما ی تار ...

خب عزیزم کلیه و معده و قلب و روده و حتی خونشون رو میفروشن اینا میدونی رو هم از چند میلیارد رد میکنه 

خدا برا هیچ کس نیاره خیلی بایدمواظب باشیم من دیگه مدتیه بچمو بیرون نمیبرم 

ننه از من هیچی به دل نگیر🤧
شاید قصدش این نبوده الکی ترسیدی

دوروز پیش هم اومد همسایه ها گفتن شماره پلاک هم برداشتن خدا کنه بگیرنش گرچه حتما ماشین هم دزدی اخه عزیزم دستش ودراز کرد بگیره دخترم بهش گفت بیا شکلات بدم بهت چهرشم نگم برات که مثل ادم عادی نبود یعنی من توایران همچین چهره ای ندیدم تاالان

2706