2737
2739
عنوان

نسخه درس خوندن:/

182 بازدید | 29 پست

بچه ها تو فرجه ام ولی درس نمیخونم

میشه بیاید استرس بدین بهم؟ ک  شل نگیرم؟

چن روز دیگ امتحانمه 

اصلا حسش ندارم لطفا بهم استرس بدین و از تجربتون بگین

من الان دانشجوام ۳ م دوتا امتحان دارم خوندم‌ ولی باز استرس دارم .سعی کن بنویسی با نوشتن بخون 

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به اون لحظه امتحان فک کن که هیچ چی بلد نیستی حالت از خودت بهم میخوره به اون شب امتحان فک کن که از استرس خوابت نمیبره به بد بختیات فک کن به اون وقتی که مامانت میگه تو هیچ چی نمیشی به اون لحظه که کارنامت خرابه جلو همه ضایع میشی استرسی شدی یا بازم بگم؟

2742
2740
اقا منم دیر شروع کردم انگار حال شروع کردن ندارم اصلااا

کتابو بذار جلوت بخون گرم‌میشی  

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
خیلی خوبه یکم دیگ ادامه  بده ک عمق فاجعه بفهمم

اگه دانَجویی ابروت پیش اون همه پسر و استادات و همه میره دیگه یعنی حالت از خودت بهم میخوره احساس پوچی میکنی مدام احساس میکنی بدرد نخوری یعنی شب و  روز نداری از دست افکار مزخرف خدایا خدایا به حق امام حسین به حق پنج تن😂😂😂امشب یَک استرسی بگیری که خوابتم نبره بشین بخون راحت میشی 

2706