2752
2734
عنوان

نسخه درس خوندن:/

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 29 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اتفاقا از یه پسره هم خوشم میاد😂😂😂😂😂😂😂😑

ای خاااک واقعا از چش و چالش میفتی یعنی اصلا نابودی نه بخدا اینو جدی گفتم تو دانشگاه به بی عرضگی مشهوووور میشی دختر همه پسرا بعلاوه عشق جانت میشینن دورهم لقب خنگگ رو بهت میدن میفهمی؟اونا نمیدونن فقط تنبلی میکنی نمیخونی که بهت میگن منگل خانوووم میفهمی؟؟؟؟؟

2731
ای خاااک واقعا از چش و چالش میفتی یعنی اصلا نابودی نه بخدا اینو جدی گفتم تو دانشگاه به بی عرضگی مشهو ...

اقا من تا الان اصلا خوب نبودم😑 ولی خب دلم میخاد عوض شم ولی انگار نمیتونم 

تو هم دانشجویی؟

دیگ اعتماد برنفس ندارم میگم دیگ شاید نشه اصلا کار کرد

اقا من تا الان اصلا خوب نبودم😑 ولی خب دلم میخاد عوض شم ولی انگار نمیتونم  تو هم دانشجویی؟ دی ...

چرا اینو میگی؟بالاخره یجوری جمعشون کن از تابستونت هم استفاده کن خودت رو ججلو بنداز همیشه میشه  فقط استارت بزن و تنبلی نکن

درسته باید عوض شم خیلی تنبل شدم اصن شدید

واقعا بخواه یه دختر فرش و سر حال باشی به خودت بگو من نباید تو هیچ چی نقطه ضعف داشته باشم سعی کن تو همه چیز تاپ باشی برنامه برا خودت بچین بهش عمل کن وقت ازاد برا خودت نذار خودتو به شرایط سخت عادت بدهتا قوی بشی اینطوری نمیشه واقعا از همین الان از خودت یه ادم دیگه بساز

واقعا بخواه یه دختر فرش و سر حال باشی به خودت بگو من نباید تو هیچ چی نقطه ضعف داشته باشم سعی کن تو ه ...

وسطش ک خسته میشی واسه گرفتن انرژی دوباره چیکار میکنی؟

مثلا من بعد ۴ ۵ ساعت خیلی خسته میشم در صورتی ک با توجه ب حجم کمه انقد ساعت

وسطش ک خسته میشی واسه گرفتن انرژی دوباره چیکار میکنی؟ مثلا من بعد ۴ ۵ ساعت خیلی خسته میشم در صورتی ...

طبیعیع خو با فکر مثبت تلقین مثبت اینا نمیذارم انرژی منفی خستم کنه بعضی وقتا هم مثلا طراحی میکمم تار میزنم کلا میرم یه تنوعی میزنم به بدن و میام بدون موفقیت تو اینه گه تلاش کنی و ذهنت کاملا ازاد باشه در بند چیزی نباشه